Wspomnienia, to jedyne co mi pozostało..Wspomnienia, co szczęście i łzy
dają.. Wspomnienia radości i smutków, całe życie z Tobą, Mateńko
ukochana..Codziennie powracasz do mnie..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wprowadź duszę Marianny, łaskawy Sędzio,
w światło i wieczysty pokój..
Bo przez wiarę oraz miłość
należy już do Boga...Bóg tak chciał..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Przemierzać aleje SERCAMI usłane. Tych,których nie ma już wśród nas. Bo to
są SERCA przez nas kochane. SERCA,które odeszły na wieczny czas.
Zgłoś SPAM
(*)
Nasza ciepła pamięć jest z Tobą wszędzie.. ☆ .*¯*.☆ŚWIATEŁKO Z
MODLITWĄ☆.*¯*. ☆
Zgłoś SPAM
Urszula
இڿڰۣ PANI MARYSIU இڿڰۣ ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH NIGDY NIE
GAŚNIE இڿڰۣ
Zgłoś SPAM
córcia
Mamuś, zawsze kochałam Ciebie nad życie..Wszystko oddałabym, żeby Cię
zatrzymać, ale los okrutny nie popuścił..Od lat się na Ciebie czaił..i
zabrał mi moją miłość...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Panie Jezu Chryste - prosimy Cię pokornie,obdarz wszystkich naszych
zmarłych radością życia wiecznego....Światełko i modlitwa dla Pani
p.Marianno.
Zgłoś SPAM
(❤)
Dzieli nas czas, nie odległość.Wszyscy razem, spotkamy się..Pożegnani nie
na zawsze. Odnajdziemy się w odpowiednim czasie..❤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️DZIĘKUJEMY ZA
OPIEKĘ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️WRÓCILIŚMY
SZCZĘŚLIWIE☀️ะ̭̌«̭☘️
Zgłoś SPAM
(*)
O chwilo, która jesteś zawsze nieoczekiwana, zabierasz nam
Bliskich..Pozostawiasz żal i tęsknotę..I już nigdy słońce nie rozjaśni
naszych twarzy, bo smutek, chwilo, przyniosłaś..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!W szczerych słowach modlitwy za Panią szeptanych,proszę Boga był
dał Ci spokój i wytchnienie,przebaczył przewinienia...obdarzając wiecznym
zbawieniem.Światełko zapalam.((*))
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Boże, Sędzio sprawiedliwy, usłysz nasze wołanie, bądź dla zmarłych
dobrotliwy, okaż im zmiłowanie..." Spoczywaj snem sprawiedliwego w
obecności Jezusa, Maryi i świętych...
Zgłoś SPAM
córka
Mamo!!Smutny każdy dzień..Cisza głęboka, choć gwar i ulica dokoła..Wielka
pustka, i głucha rozmowa..Miłość moja nigdy nie ustanie, Najdroższa
moja....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę – za szybko, za
nagle. Nie pyta, nie uprzedza, nie dyskutuje. Przychodzi i zostawia ból. Ból,
którego już nic nie ukoi..☆|░|☆
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Już do końca naszych dni patrzeć będziemy w przeszłość, żyć z dnia na
dzień w tęsknocie za Aniołkami Naszymi....
Zgłoś SPAM
córka
Dobranoc Mamuniu kochana...Żal mi tego,co minęło bezpowrotnie..*~*:.★.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI DLA PANI P.MARIANNO...[♥]...
Zgłoś SPAM
Urszula
ڰۣڿ◕ڰۣ◕ڿڰۣ◕ڰ ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ
◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕
Zgłoś SPAM
(❤)
Wspomnienia to dar – łączą nas tu na dole z tymi tam na górze. Koją ból,
przywołują uśmiech..Pielęgnujmy je, przywołując w myślach bliskich naszym
sercom.Tulmy mocno w myślach...❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.