Na równi z żebrakiem nasze marzenia, on prosi o wsparcie, a my o wspomnienia,
bo tylko one nam pozostały, bo pragniemy i chcemy pamiętać... bo BYLIŚCIE,
JESTEŚCIE I BĘDZIECIE
Zgłoś SPAM
córka
Moja najlepsza, kochana Mami..[[ ❤️ ]]..Wiem, że jesteś zawsze ze mną,
przytulam Cię...[[ ❤️ ]]
Zgłoś SPAM
Urszula
[*]Pani Marysiu [*] Spoczywaj w pokoju [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani p. Marianno...[[*]]
Zgłoś SPAM
(❤)
Przyjdzie jeszcze kiedyś taki dzień, że po drugiej stronie tęczy spotkamy
się...(❤)
Zgłoś SPAM
znajoma
Choć odeszłaś p.Mario,nadal jesteś blisko,jak Anioł czuwasz obok
nas..Dzieli nas czas,nie odległość,kiedyś razem spotkamy się..Pożegnani
nie na zawsze,gdy przyjdzie pora..odnajdziemy się.♥.۩.♥
Zgłoś SPAM
(*)
ZAPALONE PŁOMYKI..WSPOMNIENIA PRZYWOŁUJĄ, TY ŻYJESZ DALEJ W NASZYCH
SERCACH...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Prawdziwa miłość nigdy nie gaśnie, śpij w pokoju
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nigdy nie wiemy kiedy życie się skończy,lecz mocno wierzymy,że ten
koniec...jest początkiem czegoś wspaniałego.P.Marianno,śpij snem
szczęśliwym,zapalona lampeczka mej pamięci niech nigdy nie gaśnie(*)
Zgłoś SPAM
syn Krystyny Marchewczyk
Czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego,
co w sercu zostanie... MIŁOŚCI I WSPOMNIENIA...
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Ave Maryja gratiae plena
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Dobry Jezu, kto w Ciebie wierzy, ten nie umrze na wieki,
choć bieg życia zakończony, chociaż zamknięte powieki..
Ty żywot, wskrzeszenie, a śmierć tylko zaśnienie..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.*.KOCHAMY.♥.TĘSKNIMY.♥.WSPOMINAMY.*. - Światełko Pamięci i modlitwa dla
Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
córka
Mamo, tak bardzo się kochałyśmy, a ja tak bałam się zawsze o Ciebie, bo
wiedziałam, że bez Matki, moje życie będzie ciężkie..Przecież, tylko
Matka zrozumie, pomoże..Nie miałam Ciebie..Tęsknię..
Zgłoś SPAM
(❤)
Pamiętamy o Tych, którzy rzekę życia już przepłynęli i pozostawili po
sobie tęsknotę..wspomnienia..i iskierki dobra w naszych sercach..(((*)))
Zgłoś SPAM
Małgorzata Wydrzel
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie rozpaczajmy,nie rońmy juź łez...wiara w Boże Miłosierdzie,wszystkim
troskom położy kres.P.Marianno,ślę do Pani lampeczkę mej pamięci z
modlitwą w Pani intencji.
Zgłoś SPAM
A.O
❤️ Wróci wiosna, lato, jesień..wrócą pąki róż, ale Ciebie, kochana
Maryniu, nie zobaczymy więcej już..Wspomnienia powracają przeżytych
wspólnie dni..Żal w sercu pozostał, Aniołem jesteś TY.. ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.