Boże Przedwieczny,wprowadzasz umarłych do światłości,w której mieszkasz,
aby mogli zachwycać się Tobą na wieki...Daj duszy Marianny spokój i
wytchnienie od ziemskiego bólu..[[*]]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Wiatru powiewem,liści szelestem...Promykiem słońca na niebie..Ktoś szepcze
do Ciebie:
Nie umarłam...JESTEM...═ ✿ ═
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym sercu....będą tam żyć -
dopóki ono będzie bić....Światełko i modlitwa dla Pani
p.Marianno...[♥]...............(przepraszam)
Zgłoś SPAM
rodzice
...Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym sercu....będą tam żyć -
dopóki ono będzie bić....Światełko i modlitwa dla Pani p.Marianno...((*)).
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś, trochę mnie tu nie będzie, ale moja miłość z Tobą wszędzie..Moje
serce jest z Tobą zawsze...((❤))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ból i żal w nas tkwi, w myślach tylko Wy, zagłębieni w smutku szukamy sensu
swego istnienia...nasze życie tutaj bez Was nie ma żadnego znaczenia...
Zgłoś SPAM
(❤)
W chórze anielskim teraz jesteś..pieśni Panu śpiewasz..Niebo jest Twoim
domem wiecznym..a nam zostały wspomnienia...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Pustka i cisza wokoło,pozostała pamięc po Tobie,a wraz z nią
wspomnienia,wykute na granitowej płycie wiecznego milczenia.Światełko z
modlitwą dla Ciebie,na dzisiejszą Niedzielę.((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Dusznskiego
Jesteś chwilą tęsknotą ,którą najbliżsi słyszą w każdym kroku Jesteś
łzą wzruszenia ,która nieopacznie zakręciła się w oku Niech płonie
światło .....PAMIĘCI.... Jesteś...
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, niech sen wieczny przyniesie Ci odpoczynek błogi,a gdy cisza wokół
nastanie, ktoś w myślach wyszepcze dobranoc kochanie..—✿— Jesteś w
naszych sercach najmilszym wspomnieniem..—✿—
Zgłoś SPAM
córka
[_❤️_]Mamuniu najdroższa..Ty wiesz,jak bardzo Cię kocham..Bądź
szczęśliwa, jeżeli jest tam, obiecane nowe życie..Chociaż, moja wiara jest
tak niepewna..?!![_❤️_][_❤️_]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nasza pamięć i modlitwa na Niedzielę.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bo Bóg radością Twoją, zbawienie Tobie da..I łaskę dał Ci swoją: w
niebiosach wiecznie żyć.Tam będziesz już bez końca, ze szczęścia zdrojów
piła..I będziesz na kształt słońca ze zbawionymi lśniła..♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
NA DZIŚ I NADCHODZĄCY TYDZIEŃ POSYŁAMY ŚWIATEŁKA NASZEJ PAMIĘCI.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.