Nigdy nie będzie już tak jak było, nigdy nie wrócą dni minione...przepadło
szczęście wymarzone...Skarby Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
A.O
Jesteś wspomnieniem ciepła, spojrzenia miłego, czułości, miłości...♥
Nigdy nikt już Ciebie nie zastąpi, bo nie ma takiej drugiej kochanej osoby,
jak Ty.. Maryniu..♥
Zgłoś SPAM
Urszula
❀⋰❀ PANI MARIANNO TY NADAL ŻYJESZ, BO PAMIĘĆ JEST WIECZNA ❀⋰❀
Zgłoś SPAM
Urszula
❀⋰❀ PANIE KAZIMIERZU TY NADAL ŻYJESZ, BO PAMIĘĆ JEST WIECZNA ❀⋰❀
Zgłoś SPAM
(❤)
Niech nasza wiara w wieczne życie..i spotkanie w tym lepszym świecie..da nam
siłę, trwać na straży Twojej pamięci i czekać na spotkanie w
wieczności..((✽))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Wy tam w górze,na wieczność jesteście ukołysani,Wasze dusze
fruwają gdzieś między nami,lecz w naszych sercach...na wieczność jesteście
schowani.Codzienne światełko z modlitwą zostawiam(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Pamięć i modlitwa na dzisiaj...
Zgłoś SPAM
(*)
Bądź, jak światło, które wędruje przez noc, i po drodze zapala gwiazdy
nadziei na lepsze dni..na spotkanie z bliskimi w niebie..¯`•♥•´¯
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Miłość jest nieśmiertelna
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Byłaś i Jesteś zawsze przy nas blisko,kiedy tego potrzebujemy, wspierasz -
mądra, dobra,kochana,godna wszystkich świata królestw...♥♥((*))♥♥
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia moje, wspomnienia jasne, ciche, słoneczno-księżycowe blaski,
ulotność chwili, przerzucam fotografie, los wyboru nie zostawił…
Światełko pamięci niech płonie...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"A zawsze tak jest, że miłość nie zna swej głębi, aż do momentu
rozstania\".
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mówimy do Was z nadzieją w sercu, że wciąż Jesteście przy nas... serca
miłością przepełnione wciąż czekają...tęsknimy Kochani tak bardzo
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy
światełko..Śpij spokojnie Pani Marianno....
Zgłoś SPAM
A.O
Już nie spojrzysz na nas z uśmiechem..dopełniły się Twoje dni..Jesteś
teraz Aniołem w niebie..a my wspominamy..tak brakowało Ciebie wśród
nas..Maryniu kochana...
Zgłoś SPAM
(❤)
Jedyna nadzieja w Bogu, że kiedyś się spotkamy, że pozwoli córce,
przytulić się do mamy..I wtedy już nie będzie tęsknoty i łez.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.