Nieszczęścia są jak znalezione fotografie, ważne są tylko dla
właściciela..Im dłużej je oglądamy i na Ciebie czekamy, tym bardziej nam
Ciebie brakuje..[*]
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Na tamten świat nikt się nie spóźnia, niektórzy są nawet przed czasem...
Pani Marianno, światełko na koniec sierpnia...
Zgłoś SPAM
(*)
Ostatni już dzień sierpnia, miesiąc,który zabrał nam Ciebie..w smutku
idziemy po parku..wspominając..Już liście z drzew spadają, już zbliża się
czas nostalgii..jesień..♡((*))♡
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Pani Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bądżcie dla smutnych słońcem, dla głodnych chlebem, dla spotkanych
radością, a dla najbliższych niebem....Bądżcie blisko nas Kochani
Zgłoś SPAM
Urszula
[*]Wiem, że przyjdzie taki czas gdy zawołasz mnie i znów będę już tylko
tam gdzie TY [*]PANI MARYSIU-PAMIĘTAM[*]
Zgłoś SPAM
znajoma
Dzisiaj byłam na cmentarzu, lampeczkę zapaliłam dla Was, p.Marysiu..Pięknie
jest na mogile..Żal, tego co jeszcze mogło być, a nie było...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śmierć nie jest kresem istnienia,żyjemy bowiem nadal w naszych dzieciach i
następnych pokoleniach,bo to nadal my...tylko nasze ciała,to już zwiędłe
liście na drzewie życia.Światełko dla Pani.(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Dni jak ziarenka piasku w klepsydrze życia uciekają, coraz mniej chwil, coraz
mniej uśmiechów, coraz mniej nas.Pamiętamy...Aniele...
•❤️❤️¸¸.••❤️❤️¸¸.•❤️❤ Modlitwa i Światełko
•❤️❤️¸¸.••❤️❤️¸¸.•❤️❤
Zgłoś SPAM
(*)
CHOCIAŻ TWÓJ CZAS NA ZIEMI PRZEMINĄŁ..ŻYJESZ W KOCHAJĄCYM SERCU
CÓRKI..Jaśniutki promyk światełka posyłamy w Niebiosa..▇ ♡♡ ❤️
♡♡ ▇
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jaśniutką Lampeczkę zostawiam...niech płomień jej dotrze do Pani,droga
P.Marianno...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
❤️☘W krainie wiecznego życia jesteś, patrzysz na nas z miłością i
ochraniasz od złego..a my wspominamy..i czekamy naszego spotkania.. ❤️☘
Bóg Ci za wcześnie przygotował miejsce u siebie.. ❤️☘
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tęsknimy za Wami dzień i noc...tysiące uczuć,milion łez,i znów
nieprzespana noc,stracony dzień,bo nigdzie nie ma Was [*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.