Dotykają nas już jesienne nastroje. Jest w nich nostalgia, smutek,
tęsknota..Dziś pada deszcz..Smutni jesteśmy. Czy ujrzymy jeszcze kiedyś
Ciebie? Wyczarować chcielibyśmy szczęście...Maryniu..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w
naszych sercach"
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pierwsze wrześniowe światełka i modlitwa.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zapłakane deszczem wrzesniowe światełko pamięci dla PANI ...
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie rozpaczajmy,nie rońmy łez,wiara w Boże Miłosierdzie...troskom wszem
położy kres.Spokojnego snu p.Marianno,lampeczkę mej pamięci dla Pani zapalam
i z szeptem modlitwy do Nieba ślę.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Deszcz i przedsmak jesieni, łzy wyzwala srebrzyste..Istniejesz dzięki
wspomnieniom i naszym myślom o Tobie - tym dobrym myślom...Pokój Tobie..
Zgłoś SPAM
(*)
Niech wiecznie płonie to światełko, dla Ciebie..Wiatr melodię smutną
śpiewa, a my, pieśń sercem Tobie zaśpiewamy..pieśń ziemskiego
rozstania...(❤)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"W cierpienia czas pomocą darz i nieustanie ratuj nas" i Mariannę
Matko Częstochowska
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Stracić kogoś to tak jakby zatrzymać czas, aby nie było już jutra, bo
wszystko nagle staje się nieważne ... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
(( ♥ ))
Pierwszwe wrześniowe światełko ⛪
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech ten znicz pamięci dla Was płonie, nim odnajdziemy się w Niebie i ciszy
po tamtej stronie...Aniołki Ukochane...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA .._|*|_..PANI MARIANNO.
Zgłoś SPAM
(❤)
Smutne są wciąż dni, smutne są sny..nic nie chce odejść. Byłaś tu,
jesteś tam..a z nami pozostały wspomnienia słonecznych dni...
Można zamknąć oczy na rzeczywistość,lecz nie na wspomnienia...ja pamiętam
i ta pamięć pozostanie we mnie na zawsze.Dla Pani,codzienna modlitwa i
zapalony płomyczek mej pamięci.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.