Smutne jest niebo bez słonca, Bez słońca smutny jest ptak, Smutne jest życie
człowieka, Gdy bliskich osób mu brak... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
(*)
Zgasła na ziemi, by dać światło w wieczności..."To, co nieuniknione, i
tak się wydarzy. Trzeba tylko woli oraz cierpliwości, by przetrwać. I
nadziei..." P. Coelho
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W pamięci pozostają żywe obrazy, a sercu nadziei płomień, chwile, które
tak bardzo zatrzymać byśmy chcieli, jak fale odpływają gdzieś w dal....
Zgłoś SPAM
A.O
Zgasłaś Maryniu, jak promień słońca, Bóg Cię zabrał do swojej chwały, a
nam po Tobie łzy i smutek pozostały bez końca...[[*]]Słoneczkiem dla nas
byłaś, gdy zgasłaś.. nastała ciemność..
Zgłoś SPAM
Urszula
◕°* Tak płacze serce,tak cichutko łka a w smutnym oku zabłysła łza. To
płacze serce nad losem swym odeszło szczęście i Ty wraz z nim. ◕
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Są chwile nie do zapomnienia,nigdy nie będą
powtarzane...skończone jak ostatni w kinie seans,zostanie tylko nasza
pamięć.Światełko i modlitwę Pani zostawiam.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
[*]
Zgłoś SPAM
(*)
W smutku i żałobie żegnamy się nie tak, jak chcemy, nie tak jak wtedy, gdy
chwila rozstania była obietnicą kolejnego spotkania.Smutne twarze i ból w
sercach...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Cichutko żyłaś, cichutko odeszłaś... ❤️ A w sercach naszych, smutek
pozostał na zawsze...❤️
Zgłoś SPAM
(❤)
Marianno..wiemy, że jesteś, że gdzieś Tam istniejesz..Twa dusza odeszła do
wiecznej krainy..ale jesteś zawsze wśród nas..bo żyjesz w sercach i
wspomnieniach...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie zapomnimy o Was nigdy....Jesteście w naszej pamięci zaciszną doliną, do
której powracamy, gdy jesteśmy w rozterce, by chmurką radości otulić nasze
serca.....
Zgłoś SPAM
(❤)
"Gdyby nasza miłość mogła Cię ocalić, nigdy byś od nas nie
odeszła.."
Zgłoś SPAM
Urszula
இڿڰۣ
Jak żyć?
Jak spać?
Jak śnić?
Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!!!
Tęsknota z bólem idą w parze,
a my mamy tylko nadzieje,
że kiedyś będziemy razem...
இڿڰۣ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.