Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
534936
Zapalone ponad rok temu
Dorota
Dziś w Dniu Imienin dla p.Marianny ♥
Zgłoś SPAM
znajoma
Odeszłaś Pani Marysiu tam,gdzie tęcza styka się z rzeką-do domu Naszego Pana...Radośnie Mu teraz śpiewasz każdego rana..i pozostań taka radosna, na wieki, wieków..Amen.. Imieninowo dzisiaj...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Los człowieka..Jak zlepek przypadkowych chwil.Nikt nie wie, co na niego czeka i nie wie ile przejdzie mil. Tak krótko żyją ludzie, tak kruchy ludzki świat..Pozostaje tylko bliskich ból i żal..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
─═◕ ❤️ ◕═─ Światełka blask jaśniutki mojej Lampeczki posyłam...─═◕ ❤️◕═─
Zgłoś SPAM
Halinka
Dla dziadka Aleksandra, Twojego taty Mamuniu, rocznicowy znicz pamięci...77.rocznica.. Dziadku kochany, odpoczywaj w pokoju..i przytul swoją córkę Marysię[[*]].ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
córka
Mami,Twoje imieniny, ten dzień Twym wspomnieniem się uśmiecha, budząc w duszy tęskne echa...Ślę wspomnienia a w nich miłość najwierniejsza, i tęsknoty łzą zmoczony imieninowy bukiet róż..❤️.ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
(*)
Nic, co ukryte w sercu o kochanej osobie nie odchodzi, a wręcz przeciwnie, nabiera siły i znaczenia z upływem lat...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿIMIENINOWE PŁOMYKI MARIANNOڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
❤️
(((`♥´))) Już o świcie słonka blask dał nam znać, że dzisiaj Twoje święto Marianno...Więc życzenia lecą do nieba...W blasku Boga chwały ciesz się życiem wiecznym, a my pamiętamy o Tobie..❤️(((`♥´)))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Obraz chwili maluje cząstka serca wypełniona dobrymi myślami.. Wam ją darujemy i niech piękno swym blaskiem zawsze Was otacza i czaruje....tęsknimy Kochani tak bardzo
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Cóż Ci mogę najdroższa na dobranoc powiedzieć..?. Bardzo kocham i tęsknię.....Margeritko moja
Zgłoś SPAM
c...Daniela M
Zgłoś SPAM
[']
Zgasłaś j a k gwiazdka, odeszłaś jak sny.. zostały nam tylko wspomnienia i łzy. Droga Marianno, na nasze rozstanie jest tylko nadzieja, na nasze spotkanie....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia
Jednego serca i rąk białych dwoje! Co by mi oczy zasłoniły moje, Bym zasnął słodko, marząc o aniele, Który mnie niesie w objęciach do nieba; Jednego serca! Tak mało mi trzeba,"Asnyk
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
((♥))
Bez Was smutek na zawsze, schowany na serca dnie...Bez Was w szarość zapadnie świat na wiele lat..Mario[(¯♥¯)]ڿڰۣڿ❀[(¯♥¯)]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Śpij Marianno spokojnie, my tu żal i tęsknotę koimy, że się kiedyś zobaczymy...◈(((,)))◈...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETY JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
(*)
ღ Na zawsze w mojej pamięci...ღ Sercem i modlitwą, zawsze jestem z Tobą, Marianno
Zgłoś SPAM
❤️
Ocalić od zapomnienia..i wciąż wierzyć i czekać...a nóż stanie się cud...i spotkamy się u nieba wrót ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1130   1131   1132   ...   3077   3078    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"