Odeszłaś Pani Marysiu tam,gdzie tęcza styka się z rzeką-do domu Naszego
Pana...Radośnie Mu teraz śpiewasz każdego rana..i pozostań taka radosna, na
wieki, wieków..Amen.. Imieninowo dzisiaj...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Los człowieka..Jak zlepek przypadkowych chwil.Nikt nie wie, co na niego czeka i
nie wie ile przejdzie mil. Tak krótko żyją ludzie, tak kruchy ludzki
świat..Pozostaje tylko bliskich ból i żal..
Dla dziadka Aleksandra, Twojego taty Mamuniu, rocznicowy znicz
pamięci...77.rocznica.. Dziadku kochany, odpoczywaj w pokoju..i przytul swoją
córkę Marysię[[*]].ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
córka
Mami,Twoje imieniny, ten dzień Twym wspomnieniem się uśmiecha, budząc w
duszy tęskne echa...Ślę wspomnienia a w nich miłość najwierniejsza, i
tęsknoty łzą zmoczony imieninowy bukiet róż..❤️.ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
(*)
Nic, co ukryte w sercu o kochanej osobie nie odchodzi, a wręcz przeciwnie,
nabiera siły i znaczenia z upływem lat...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿIMIENINOWE
PŁOMYKI MARIANNOڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
❤️
(((`♥´))) Już o świcie słonka blask dał nam znać, że dzisiaj Twoje
święto Marianno...Więc życzenia lecą do nieba...W blasku Boga chwały ciesz
się życiem wiecznym, a my pamiętamy o Tobie..❤️(((`♥´)))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Obraz chwili maluje cząstka serca wypełniona dobrymi myślami.. Wam ją
darujemy i niech piękno swym blaskiem zawsze Was otacza i czaruje....tęsknimy
Kochani tak bardzo
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Cóż Ci mogę najdroższa na dobranoc powiedzieć..?. Bardzo kocham i
tęsknię.....Margeritko moja
Zgłoś SPAM
c...Daniela M
Zgłoś SPAM
[']
Zgasłaś j a k gwiazdka,
odeszłaś jak sny..
zostały nam tylko
wspomnienia i łzy.
Droga Marianno,
na nasze rozstanie
jest tylko nadzieja,
na nasze spotkanie....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia
Jednego serca i rąk białych dwoje! Co by mi oczy zasłoniły moje, Bym
zasnął słodko, marząc o aniele, Który mnie niesie w objęciach do nieba;
Jednego serca! Tak mało mi trzeba,"Asnyk
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
((♥))
Bez Was smutek na zawsze, schowany na serca dnie...Bez Was w szarość zapadnie
świat na wiele lat..Mario[(¯♥¯)]ڿڰۣڿ❀[(¯♥¯)]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Śpij Marianno spokojnie, my tu żal i tęsknotę koimy, że się kiedyś
zobaczymy...◈(((,)))◈...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETY JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
(*)
ღ Na zawsze w mojej pamięci...ღ Sercem i modlitwą, zawsze jestem z Tobą,
Marianno
Zgłoś SPAM
❤️
Ocalić od zapomnienia..i wciąż wierzyć i czekać...a nóż stanie się
cud...i spotkamy się u nieba wrót ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.