Jaśniutkie światełko pamięci Pani zostawiam, droga .:Marianno..♨
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Gdyby przytulenie było sekundą wysłałabym Ci godzinę.Gdyby uśmiech był
kroplą deszczu wysłałabym Ci ulewę.Gdyby dotyk był wodą wysłałabym Ci
ocean.Jeśli miłość byłaby człowiekiem wysłałabym Ci siebie.
Zgłoś SPAM
córka
Żalu za Tobą ukoić nie mogę, szczęście me zginęło, jak we śnie...Ty
wiesz Mateczko w niebie, jak ja kocham Ciebie..♥.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każda chwila bez Was rani nasze serca...spotkać Was w Jaśniejącej Zorzy
Lepszego Świata...być razem na zawsze Kochani...
Zgłoś SPAM
znajoma
Ta świeczka, to pamięć w płomyku zaklęta..pamięć, co nigdy nie zgaśnie,
jak życie...Pani Marysiu
Zgłoś SPAM
c...Daniela M ☀️ PAMIĘTAM ☀️
Zgłoś SPAM
córcia
Mami moja ukochana!
Z Tobą spędziłam lata...
Dziś dla mnie wieczna żałoba,
a grób Twój milszy od świata...Dobranoc Skarbie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
[']
Odeszłaś od nas tak chciał Bóg. My, zostaliśmy sami.Ty wieczny
przekroczyłaś próg...A jednak jesteś z nami.Marianno
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
W słoneczny,zimowy dzień zapalam smutne światełko.Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
A.O
⭐♨️⭐ Nigdy już nie usłyszymy,Twojego głosu, nigdy już nie zobaczymy
Ciebie..a czas płynie, jakby nic..liczy nam dni..⭐♨️⭐ Maryniu kochana,
jesteś naszym Aniołem, chronisz nas od zła.
Zgłoś SPAM
(*)
Uniosłaś w zaświaty
czar i urok wiosny...
Nam smutno bez Ciebie,
Ty, u Boga radosna.
Zgłoś SPAM
(❤)
W szarej codzienności dni,myśli nasze biegną tam, gdzie Jesteś TY..i nic nie
może ich powstrzymać,codziennie, niezmiennie od tylu lat..bo Pamięć trwa i
tęsknota za tym, co piękne było i nie wróci już❤
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Przemija szybko życie,przemija szybko czas lecz pamięć pozostanie ta
najwierniejsza w nas..Na „dzień dobry” w ten niedzielny poranek jaśniutkie
światełko dla Pani zapalam...♨ ♨ ♨
Zgłoś SPAM
((♥))
Niech ci szepczą kwiaty żałośnie na grobie,
zroszone naszymi serdecznymi łzami,
że choć odeszłaś, pamięć nie zginie o Tobie...
I że zawsze Mario żyjesz między nami....ڿڰۣڿ(¨`•.♥´¨)ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
córka
Kiedyś..marzyłam o szczęściu, ale widocznie ono nie było przeznaczone dla
mnie...Tyle cierpienia, smutku, łez..a szczęście, gdzie ono jest? Mateczko
kochana, Ty wiesz...ڿڰۣ❤
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Śmierć jest początkiem lepszego życia,a nasza rozłąka ze zmarłymi
jest przejściowa."
Ufamy,że spotkamy się znowu z Tobą,Marianno w domu naszego Pana..niedzielny
znicz otulony śnieżnym puchem⋱(❤)⋰
Gdyby chociaż maleńki promyczek Stamtąd, od naszych Ukochanych Najbliższych,
dotarł do serc zbolałych i dał nadzieję...byłoby lżej tęsknić i
czekać....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.