Nasze życie tak szybko się zmienia, ale nigdy nie zmieniają się
wspomnienia...Światełko prosto do nieba...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
[']
Zatrzymajmy czas we wspomnieniach...bo tylko one pozwolą nam powrócić do
niezapomnianych chwil...
Zgłoś SPAM
znajoma
Spójrz, to dla Ciebie świeci słońce złote,
w świecie nowym...
Dla Ciebie płyną złote chmurki i śpiewa ptak..
A ja, zapalam światełka, i ofiaruję Ci kwiat..P.Marysiu
╔═.ღ♪♥♪ღ═ ♥PAMIĘTAM ZAWSZE═ღ♪♥♪ღ╗
Zgłoś SPAM
((♥))
Na grobie położony kwiat i znicz, co jasno płonie..to dla Was, nasi kochani,
co odeszliście do światłości bożej...((♥))MARIO
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETY JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI
TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ღ ღ - W MOIM NA ZAWSZE PAMIĘTANIU..♨ ♨ ♨-:•:- ŚPIJ SPOKOJNIE
PANI MARIANNO I ODPOCZYWAJ W WIECZNEJ DALEKIEJ NAM PRZESTRZENI -:•:-
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Samotność, to wierny przyjaciel, gdy wszyscy odchodzą, ona pozostaje na
zawsze...tak boli cisza w odpowiedzi na wołanie...
Zgłoś SPAM
❤️
"Tam wolni od łez stoją, po smutkach, trudach swych, radością już się
poją, Pan tron swój ma wśród nich" ❤️(((*)))❤️ Jesteś w
krainie dobra i szczęścia...Marianno ❤️(((*)))❤️
Zgłoś SPAM
córka
Spadają łzy na Twoją mogiłę...za wcześnie mnie opuściłaś Mateczko
kochana..▒░ •❤️•▒░ ŚWIATEŁKA PAMIĘCI A W MOIM SERCU MIŁOŚĆ
WIECZNA •❤️•▒░
Zgłoś SPAM
(*)
Zapalona świeczka swym płomieniem przywoła wspomnienia...dawne chwile...niech
jej ognik uczci pamięć Tych, którzy szczęściem byli, ale odeszli już do
lepszego świata..Marianno ♥—`★´—♥Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Byliście dla nas siłą...a teraz...myślimy o Was, wspominamy, żebyście
wiedzieli, że kochamy i pamiętamy...
Wszystkie ścieżki prowadzą nas w to samo miejsce..Lecz, żyjemy, póki
płoną znicze......❤️...Na zawsze...<<*>> Imieninowy znicz <<*>>
Zgłoś SPAM
A.O
♥ "..Bo Twoja obecność, Tak dla mnie mocna, że zawsze prawdziwa. I
chociaż nie wiem, co jest czas, co wieczność, ufam, że słyszysz ten głos,
który wzywa." Cz. Miłosz"..♥ Maryniu kochana, imieninowe...
Zgłoś SPAM
((♥))
Na cmentarnym krzyżu,
Krople rosy wiszą...
To korale tęsknoty,
Wiem dobrze o tym.
Znicze wieczności płoną
Łączą nas z tymi
Co już za zasłoną...ะ̭̌♦̭̌ะ(((♥)))ะ̭̌♦̭̌ะ…MARIO
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.