•♥ ♨ ♥• Miliony światełek wprost do nieba dla Pani śle, droga
P.Marianno..•♥ ♨ ♥•
Zgłoś SPAM
córka
Zgasłaś Mateczko, jak to słoneczko, co ku zachodowi zmierza...ale dla mnie
pozostałaś nieśmiertelna, bo moją miłością, każdego dnia, Ciebie
wskrzeszam..♥.Najdroższa moja....
Zgłoś SPAM
(*)
Tak długa Twoja nieobecność...ślad w sercu ciągle trwa, tylko Twe ślady na
Ziemi, dawno zatarł czas...Marianno
Zgłoś SPAM
ku pamięci
⋰⋱☆⋰⋱ Świeczki mały płomyk dla Ciebie, co pięknie lśni w
słoneczku i kołysze się na wietrze...To może niewiele, ale on niesie naszą
tęsknotę i dobre myśli do Ciebie... Marianno ⋰⋱☆⋰⋱
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cieszmy się chwilą...szczęście trwa tak krótko...cisza, telefon milczy tak
długo...spędzone z Wami chwile są jak niezapomniany sen Kochani
Zgłoś SPAM
córcia
Mami, moja radość była Twoja radością..mój smutek, był Twoim
smutkiem..dobrze, że już nie musisz przeżywać tego smutku, którego było i
jest pod dostatkiem...Odpoczywaj kochanie moje.Dobranoc.
Zgłoś SPAM
c...Daniela M
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
[']
Tak byśmy chcieli jeszcze spojrzeć w Twoje oczy...
Czekamy na Ciebie...od tylu lat już czekamy...__ ۞__Marianno__۞ __
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETY JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
znajoma
Dziś tęsknotą płacze deszcz, a smutkiem wieje wiatr...tak dawno odeszłaś
Pani Marysiu, a ciągle Ciebie tu brak. I choćby lat upłynęło tysiące, Ty
dla nas będziesz zawsze, jak Słońce.....
Zgłoś SPAM
((♥))
Tęsknota spala na popiół, z trudem budujemy drogę do kolejnego
dnia...Trwamy, czekamy, zapalamy znicze...ku Waszej
Pamięci..MARIO*´╬`*♥*´╬`*.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
To nie tak! To wszystko nie tak! To wszystko nie tak miało być! Lampeczke dla
Pani.. szeptem serca mego zapalona..(¯`♨`¯)
Zgłoś SPAM
❤️
.ڿڰۣ❤️I tylko nadzieja została, że Jesteście Tam
szczęśliwi...✞.♨ Prowadź Ich Boże wiecznymi drogami...ڿڰۣ❤️
Marianno...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
.★
"Łzy - ukoją całą rozpacz ,
którą zasiał śmierci ślad .
Łzy- to ból wyryty w sercu ,
który siedział tyle lat .
Łzy - to one mówią wszystko "
Z pamięcią ze wspomnieniem....
.★
Zgłoś SPAM
córka
Wciąż widzę gdzieś we wspomnień mgle, Twe oczy ukochane..Wciąż tęsknię
za Tobą, Mateczko ma kochana ♥
Zgłoś SPAM
(*)
A kiedy dzwon wydzwonił godzinę rozstania...rozległ się anielski śpiew i
dusza Twoja uleciała w wieczne bytowanie do naszego Pana...Nam pozostało tylko
modlić się i płakać nad rozstaniem...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cichutko zgarniamy myśli, gdy snem oczy zaspane, a wiatr nas leciutko
trąca....smutno nam i tęskno Kochani...
Zgłoś SPAM
(❤)
Na cmentarzu mogiła, która kryje bliskie sercu prochy...jak blisko nam do
Ciebie, tylko ta granitowa płyta...rozdziela nas na
chwilę..ڿڰۣڿ❀❤Wczoraj kwiat imieninowy na niej położony...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.