Pozostawiłaś same dobre wspomnienia Mario..♥..i taka pozostałaś na zawsze
w sercach naszych((((♥))))
Zgłoś SPAM
c...Daniela M
Zgłoś SPAM
znajoma
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜Pani Marysiu, Jesteś dla nas Aniołem,
tak, jak byłaś na Ziemi...myśli ciepłe wysyłam do
Nieba...˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Niewiele szczęścia jest nam dane tu, na Ziemi, ale, gdy po wędrówce
ziemskiej trafimy do Nieba..raj będzie nam dany i szczęście...
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Dla Pani Marianny,zapalam światełko na sobotę.
Zgłoś SPAM
[']
Tylko śmierć potrafi spowodować, że już nigdy nie będzie tak samo, że
jesteśmy już tylko z Wami pamięcią i wspomnieniami...Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko wirtualne pamięcią o Pani otulone zostawiam..(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
❤️
Nie wierz chwilom szczęścia, one tylko zwodzą, po nich przyjdzie smutek i moc
tęsknoty...❤️((*)) Niech lampka pali się jasno...W ten słoneczny lutowy
poranek....Marianno
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
... Nigdy więcej nie spotkamy się, świecy płomień już zgasł... życie to
krótki film...
Zgłoś SPAM
córka
Dla mnie Jesteś, żyjesz pod tym nagrobnym kamieniem, nie jesteś tylko prochem
lub cieniem...Ty wiesz Mami, jak ja kocham Ciebie...♡..♡..♡..♡....
Zgłoś SPAM
(*)
╬ ♥ Nie płacz serce, nie roń łez, Ona już w Niebie szczęśliwa
jest...tam Jej duszy śpiewają anieli, a Bóg obdarza wiecznym
szczęściem..♥╬
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia wracają jak ptaki do gniazd...znów serce wzruszają obrazy sprzed
lat...wyrywa się z piersi ciche westchnienie...a w duszy się miota milczące
cierpienie...
Zgłoś SPAM
córcia
Mój Promyczku kochany, gdy Twoje serce przestało bić, tak ciężko mi było
żyć...i nadal mi ciężko, kochanie..dobranoc
Smutek rządzi naszym światem, bo tak bardzo brak nam
Bliskich...kochanych...Oni byli naszym szczęściem, radością..pozostał
wieczny smutek w sercach naszych...⭐[[[]]]⭐
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, nigdy nie będzie już tak jak było. Do tamtych szczęśliwych chwil,
teraz tak chętnie by się wróciło...Pozostały piękne wspomnienia..łezka w
oczach, żal w sercach....
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Pani Marianno,światełko na kolejny,smutny dzień.
Zgłoś SPAM
((♥))
Przyszła burza i świeczkę Twego życia wiatr zdmuchnął...dobry Bóg ukoił
Twe cierpienie, i dał Ci wybawienie...Mario((♥))
Zgłoś SPAM
(❤)
Pomarli — lecz duchem zostali z nami*
Trud, znój miłość dali ze siebie*
Przyjmij Ich Panie w wieczności bramy*
A nam wskaż drogę, przez Nich, do Ciebie. Marianno, Pokój Tobie na wieki
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.