Dla Pani Marianny,światełko na kolejny,smutny dzień.
Zgłoś SPAM
(*)
Niepokonani..w każdym oddechu, myśli, wspomnieniu jesteście w
nas...Mariannoڰۣڿ♥ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Palimy znicze dla Naszych Bliskich, nikłe światło w półmroku drży...dla
naszych Bliskich, którym Pan zamknął żywota drzwi...pamiętam Pani Marianno
Zgłoś SPAM
córcia
Tylko z życia garść prochu została...a tęsknota, ciągle tak boli...Mami
kochana dobranoc.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(❤)
SERCE BOLI, ŁZY DO OCZU NAPŁYWAJĄ...WSPOMNIENIE ZASNĄĆ NIE DAJĄ...W cichej
alejce snu wiecznego, mogiła jest sercu bliska..tam spoczywają nasi Kochani,
serce nasze się do nich wyrywa...
✿ڿڰۣڿ ZOSTAWIAM PAMIĘĆ I MODLITWĘ ڿڰۣڿ✿ Nic nie zwróci nam
dawnych lat....
Zgłoś SPAM
A.O
Byłaś nam Maryniu, jak ta gwiazdka złota, odeszłaś...a w sercu pozostały
smutek, żal, tęsknota...i już nigdy nam nie zaświecisz swoim blaskiem
złotym, bądź radosna w niebie, modlitwy wznosimy za tym.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Gdzieś na oceanie jest łódka, którą płyniesz do wiecznego życia..Ono
będzie lepsze, pełniejsze, bez smutku i łez, tylko gdzie to jest? My jeszcze
nie wiemy, Ty, już wiesz... Płyń spokojnie...
Zgłoś SPAM
córka
Mami kochana, żal..bo moja miłość i najgorętsza z łez,
nie zwróci mi już Ciebie,
tęsknoty i łez nie złagodził czas ♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Jeszcze będziemy razem ta wiara trwać mi pozwala. Bo przecież będziemy
znów razem ta pewność smutek oddala.” Światełko otulone pamięcią mego
serca do Pani posyłam..❤️ (¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
(*)
Duch Twój już wolny,
znikłaś ze świata jako cień,
jak ten kwiat polny.
Śpij aż Bóg
wszystkich ludzi
z grobów swoich
zbudzi.<<>>
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Życie ziemskie jest jak mgiełka, znika szybko,zbyt szybko dla tych , którzy
Cię kochają. Odpoczywaj w pokoju w długim życiu po życiu w domu Ojca.
Zgłoś SPAM
❤️
Gdy zły los zdmuchnął płomyk Twojego życie..taka straszna pustka się
zrobiła, bo byłaś Sercem naszego życia...smutek został na resztę
lat...**❤️** MARIANNO..śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W każdy zmierzch i noc czekamy, może przyjdziecie...tak bardzo tęsknimy,
kochamy Was i wspominamy Pani Marianno
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
córcia
Mami, dlaczego życie jest takie, jak wąska ścieżkę nad przepaścią...jedna
chwila i wszystko się kończy. SERCE MOJE WYPEŁNIA BOLESNA TĘSKNOTA ZA
TOBĄ..Kochanie, dobranoc...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.