Serca nasze nigdy nie zapomną...
Myśli nasze zawsze odnajdą Ciebie...
Usta nasze modlą się za Ciebie...
[[❤️]] Lampeczka pamięci
Zgłoś SPAM
znajoma
•ಇّۣۣۜۜঙۣ•჻ڿڰۣ♥♥ Odeszłaś Pani Marysiu, ale w naszych
sercach i myślach nadal żyć będziesz, dopóki my po tym padole łez
będziemy chodzić. Pokój Twojej
duszy...•ಇّۣۣۜۜঙۣ•჻ڿڰۣ♥♥
Zgłoś SPAM
(*)
Przytul Panie Jej duszę do serca, bo warta była tego...Po cierpieniach
ziemskich, daj Mariannie wieczne szczęście...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zapalam światełko...od serca mego. ♨️
Zgłoś SPAM
((♥))
═⊰♥⊱ Bez Ciebie Mario, ból, co rozrywa serce...samotność, która
nigdy nie minie ⊰♥⊱═
Zgłoś SPAM
córka
Mateńko, czysta Twa dusza uleciała w niebo, skąd nie ma powrotu już. A mi
pozostała miłość Twoja w sercu ♥ i tęsknota za Tobą, kochana....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Umrzeć, to napełnić serca bliskich żalem, to pozostawić łzy tęsknoty, to
nigdy już nie zobaczyć piękna tego świata. I chociaż Marianno jesteś może
w piękniejszym świecie, smutek pozostał w nas...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wiosna wróci, maj powróci, znów zakwitną pąki róż...tylko Wasze dni
spędzone tu na ziemi nie powrócą już...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
[']
Na granicy dwóch światów jest brama do wieczności, którą przechodzą dusze
zmarłych do wiecznej miłości...i choć ich życia światło zgasło, to w
światłości Boga żyć będą na zawsze...
Światło niech płonie pamięci wiecznej...a w oczach łzy zamigocą za
utraconym szczęściem, co nie w porę odeszło...❤️...Zawsze będzie nie w
porę, jak odchodzi kochany człowiek.
Zgłoś SPAM
Dorota
Cieplutkie płomyki niech ogrzeją Pani duszę w ten zimowy dzień
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu, Bóg Cię wezwał za wcześnie, w chór aniołów
swych..Powetować już się nie da,
łzami straty Twej. Byłaś dobrym człowiekiem, o którym szepcze serce
me..Bądź szczęśliwa na wieki....
Zgłoś SPAM
((♥))
Zostały po Tobie, wspomnienia i fotografie ...
Wyruszyłaś w ostatnią podróż...
W miejsce, którego nie ma na mapie...
~*.*~(((*♥*)))~*.*~Lampeczka pamięci Mario
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Gdyby łzy mogły budzić z grobu zmarłych,a miłość mogła zburzyć
śmierci wrota,one by ciebie z mogiły wydarły, byś mógł snuć nić swego
żywota" Światełka mojej pamięci zapalam.Ƹ̵̡Ӝ̵Ʒ♨️ Ƹ̵̡Ӝ̵Ʒ
Zgłoś SPAM
córka
Mamuniu...wspominam Cię z miłością...Byłaś powietrzem, którym
oddychaliśmy..Słońcem, które nas ogrzewało...*ღ*`*ღ*
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Mamy tylko chwilkę tu na Ziemi, życie jest takie krótkie, pozostawia smutek,
tęsknotę, żal...ale też piękne chwile, które wspominamy z łezką w oku...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.