⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
córcia
Dobranoc oczom, co mnie wypatrywały, dobranoc ustom, co się
uśmiechały..dobranoc kochana
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Jak myśl sprzed lat, jak wspomnień ślad wraca dziś pamięć o Tych ,
których nie maj już..." ( Czerwone Gitary). Pani Marianno moja pamięć i
modlitwa. Śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
(❤)
W białej pierzynce śniegu lampeczka się tli..to dla Ciebie Aniele, tyle
miłości i szczęścia zostawiłaś na Ziemi..teraz z aniołami wielbisz Boga w
niebie...Marianno[](❤)[]
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"gdzie miłość i dobroć , tam znajdziesz Boga żywego." Za
miłość, którą okazywałaś na ziemi, odpoczywaj w dobroci Ojca i radości
wiecznej.
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, nie jesteś nieobecna, jesteś tylko niewidoczna. Patrzysz na nas
pełna uśmiechu.. Niech Bóg ma Cię w swojej opiece i obdaruje Cię tym
wszystkim, czego na ziemi Ci zabrakło.
Zgłoś SPAM
[']
Ci, których kochamy odchodzą...a czas tych ran nie goi...pozostaje tylko
nadzieja, że spotkamy się, tam, gdzie szczęściu nic już nie
grozi.Marianno....
Zgłoś SPAM
❤️
Smutek przysiadł bardzo dawno przy nas i nie chce odejść...Ciągle kogoś
żegnamy, powitań już jest tak mało..Kiedyś, było inaczej, dzisiaj pustka
została, bez nadziei na zmianę..Odpoczywaj kochana.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Na „dzień dobry” jaśniuteńkie choć pełne smutku światełko
zostawiam...♨️ ❤️ ♨️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Już nigdy nie powtórzy się czas spędzony z Tobą..zostałaś w naszych
sercach, pamięci i modlitwie...Marianno
❀*¯♨️¯*❀
Zgłoś SPAM
córka
Wzniosłeś Ją Aniele ponad ziemski kraj...Tu chwilkę była z nami, tam ma
wieczność...
Tu boleść miała, tam raj...Bądź szczęśliwa moja ukochana Mamo, serce moje
płacze z tęsknoty za Tobą..10.02.21
Zgłoś SPAM
(*)
✿۰̮̑╬✿۰̮̑Tak trudno pogodzić się, że Ty już nigdy nie wrócisz,
że nikt nie przywróci szczęścia dni, zostały tylko wspomnienia skrapiane
łzami...✿۰̮̑╬✿۰̮̑
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Została nam nadzieja...i wspomnienia, zdjęcia, przypominamy sobie Was i nie
możemy powstrzymać łez...brakuje nam Was tak bardzo Kochani...
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Dla Pani Marianny,zapalam światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Wiem, że przyjdziesz kiedyś, aby wprowadzić mnie do radości wiecznej, jako
kochająca Matka...kochana moja dobranoc...
Zgłoś SPAM
[']
ŚPIJ ANIELE ŚPIJ..WŚRÓD NAS DUSZĄ ŻYJ...NIECH WSZYSTKIE GWIAZDKI NA
NIEBIE, ŚWIECĄ W TĘ NOC DLA CIEBIE...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.