Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
534848
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
((♥))
I już nie wsiądziesz do pociągu życia. Rozpocząć jazdy drugi raz się nie da. Stacje minęły pędząc we mgle skrycie. Przeszłość wciąż śpiewa..(||♥||) Mario
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Życie Twoje, jest już tylko wspomnieniem...pozostało nam czekać na spotkanie w lepszym świecie...jest smutno, tęskno, łzy przyjacielem naszym się stały...[[.((*)).]]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wirtualna, pełna smutku Lampeczka dla Pani..od serca mego..(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Dla Pani Marianny,światełko na piątek.
Zgłoś SPAM
(*)
Żal życia kochanej Istoty, żal..i to on pozostaje na całe życie i tęsknota, która napełnia serce smutkiem...♡ Marianno....
Zgłoś SPAM
córka
Mami, wciąż trwam z miłością do Ciebie..a wspomnienia układam z pięknych obrazów przeszłości...ukochany mój Skarbie.*♥*•❤️*♥*•
Zgłoś SPAM
❤️
Minęło już tak wiele lat, ale w naszej pamięci, wspomnieniach, a przede wszystkim w sercu wciąż Jesteś Marianno!.★¸¸.•´¨`★★...❤️.. PAMIĘĆ..★..•´★..I..★•`´★..MODLITWA..★ DLA ANIOŁA
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kiedy patrzymy w nocne niebo, widzimy na nim mnóstwo gwiazd, każda świeci w naszą stronę, tak jak oczu Waszych blask...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(*)
Dajcie nam zachować wspomnienia,aby nie rozpłynęły się we mgle zapomnienia, dajcie nam ocalić złudzenia, że stale jesteście tu. Marianno—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸☸ڿڰۣ— Światełko Pamięci ☸ڿڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
znajoma
Jak słowom żalu i tęsknocie nadać blask, by zechciały lśnić? Sercem je grzać? Wykuwać w ciszy młotem barw, aby smutek opadł, został wspomnień czar..Jak? Pani Marysiu, ciągle żal..☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
[']
(( (( ღ) ) ))) Bóg nie obiecał życia bez smutku, ale obiecał siłę na każdy dzień, pomoc z wysoka i nieśmiertelną miłość...(( (( ღ) ) ))) MARIANNO...
Zgłoś SPAM
((♥))
Cicho przerwany rozdział życia i brak szansy na jego wznowienie napawa nas smutkiem, i jest dla nas mimo żalu, pięknym wspomnieniem..Mariannoڰۣڿ♥ڰۣڿ˜
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Na „dzień dobry” jaśniuteńkie choć pełne smutku światełko Pani zostawiam...♨️ ❤️ ♨️
Zgłoś SPAM
córka
Dałabym Ci moje serce, dałabym Ci wszystko na świecie, gdybyś wtedy mogła żyć...Mami ukochana pozostawiłaś tyle łez i żalu..pomimo upływającego czasu, tak tęsknię kochana...
Zgłoś SPAM
❤️
Wszystko przemija...tylko wspomnienie zostało, że byłaś wśród nas...świeczkę zapalamy na Twojej mogile, jej płomień, z modlitwą i westchnieniem żalu, wiatr niech zaniesie do Ciebie, Marianno..**❤️**
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Życie człowieka jest jak kwiat...posiane ziarno kiełkuje, rozwija się, rośnie, dojrzewa, kwitnie i umiera...Pozostawia tęsknotę i żal...♥*•.•*♥【★】ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥*•.•*♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Godziny w doby, tygodnie, lata, przechodzą jak chmury po niebie, a my szczęśliwi, bo wiecie Kochani, my coraz bliżej jesteśmy już Ciebie...Pani Marianno
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1123   1124   1125   ...   3077   3078    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"