-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
((♥))
I już nie wsiądziesz do pociągu życia.
Rozpocząć jazdy drugi raz się nie da.
Stacje minęły pędząc we mgle skrycie.
Przeszłość wciąż śpiewa..(||♥||) Mario
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Życie Twoje, jest już tylko wspomnieniem...pozostało nam czekać na spotkanie
w lepszym świecie...jest smutno, tęskno, łzy przyjacielem naszym się
stały...[[.((*)).]]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wirtualna, pełna smutku Lampeczka dla Pani..od serca mego..(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Dla Pani Marianny,światełko na piątek.
Zgłoś SPAM
(*)
Żal życia kochanej Istoty, żal..i to on pozostaje na całe życie i
tęsknota, która napełnia serce smutkiem...♡ Marianno....
Zgłoś SPAM
córka
Mami, wciąż trwam z miłością do Ciebie..a wspomnienia układam z pięknych
obrazów przeszłości...ukochany mój Skarbie.*♥*•❤️*♥*•
Zgłoś SPAM
❤️
Minęło już tak wiele lat, ale w naszej pamięci, wspomnieniach, a przede
wszystkim w sercu wciąż Jesteś Marianno!.★¸¸.•´¨`★★...❤️..
PAMIĘĆ..★..•´★..I..★•`´★..MODLITWA..★ DLA ANIOŁA
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kiedy patrzymy w nocne niebo, widzimy na nim mnóstwo gwiazd, każda świeci w
naszą stronę, tak jak oczu Waszych blask...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(*)
Dajcie nam zachować wspomnienia,aby nie rozpłynęły się we mgle zapomnienia,
dajcie nam ocalić złudzenia, że stale jesteście tu.
Marianno—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸☸ڿڰۣ— Światełko Pamięci
☸ڿڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
znajoma
Jak słowom żalu i tęsknocie nadać blask, by zechciały lśnić? Sercem je
grzać? Wykuwać w ciszy młotem barw, aby smutek opadł, został wspomnień
czar..Jak? Pani Marysiu, ciągle żal..☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
[']
(( (( ღ) ) ))) Bóg nie obiecał życia bez smutku, ale obiecał siłę na
każdy dzień, pomoc z wysoka i nieśmiertelną miłość...(( (( ღ) ) )))
MARIANNO...
Zgłoś SPAM
((♥))
Cicho przerwany rozdział życia i brak szansy na jego wznowienie napawa nas
smutkiem, i jest dla nas mimo żalu, pięknym
wspomnieniem..Mariannoڰۣڿ♥ڰۣڿ˜
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Na „dzień dobry” jaśniuteńkie choć pełne smutku światełko Pani
zostawiam...♨️ ❤️ ♨️
Zgłoś SPAM
córka
Dałabym Ci moje serce, dałabym Ci wszystko na świecie, gdybyś wtedy mogła
żyć...Mami ukochana pozostawiłaś tyle łez i żalu..pomimo upływającego
czasu, tak tęsknię kochana...
Zgłoś SPAM
❤️
Wszystko przemija...tylko wspomnienie zostało, że byłaś wśród
nas...świeczkę zapalamy na Twojej mogile, jej płomień, z modlitwą i
westchnieniem żalu, wiatr niech zaniesie do Ciebie, Marianno..**❤️**
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Życie człowieka jest jak kwiat...posiane ziarno kiełkuje, rozwija się,
rośnie, dojrzewa,
kwitnie i umiera...Pozostawia tęsknotę i
żal...♥*•.•*♥【★】ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥*•.•*♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Godziny w doby, tygodnie, lata, przechodzą jak chmury po niebie, a my
szczęśliwi, bo wiecie Kochani, my coraz bliżej jesteśmy już Ciebie...Pani
Marianno
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.