Ona już nie wróci, więc my przyjdziemy w odwiedziny ze smutkiem w
sercu. Cieplej Jej będzie pod kocem ziemi, gdy ku pamięci zapalimy
świecę...Walentynkowy płomyk Marianno...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Walentynkowe światełko pamięci dla Pani i rocznicowe dla siostry Ani
Zgłoś SPAM
A.O
...*Światełko pamięci*...w ten dzień miłości...
Z łezka w oczach wspominamy Maryniu kochana...Los nie dał Ci szansy, zbyt
wcześnie odeszłaś...po wieczną nagrodę w niebie.
Zgłoś SPAM
Halinka
Mami, dla Twojej kochanej siostry Ani - lampeczka w rocznicę Jej
śmierci...[[❤️]]
Zgłoś SPAM
córka
Mamuniu, nasze serduszka, jak dwa gołąbki, zawsze były przytulone do
siebie...miłości moja...❤️
Zgłoś SPAM
❤️
Schody życia mają cztery stopnie: dzieciństwo, młodość, dojrzałość i
starość. Wchodząc... nie wiesz, na którym stopniu zatrzyma się Twój krok.
☆.*☆❤️☆.*☆
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
[']
PAMIĘĆ, to jest nasz dar dla Was...Wspominamy, tęsknimy i kochamy, łezka
nam, nie raz, z oczu popłynie..bo tak żal, Waszego życia...Marianno ❀[*]❀
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nie płacz serce tęsknotą, bo Ona już jest szczęśliwa w ogrodach Boga..śni
wieczny sen nieprześniony...w krainie, do której szła w trudzie, przez całe
życie.
Zgłoś SPAM
(❤)
Tylko takie miejsce, mały kąt nam wskaż, gdzie Twój słychać śmiech,
widać Twoją twarz.❤..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Łzy to słowa, których serce nie umie powiedzieć... ✿ ⊱❖⊰ ✿
Wirtualne światełko Pani zostawiam, droga P.Marianno... ✿ ⊱❖⊰ ✿
Zgłoś SPAM
znajoma
Niepokonana...odeszłaś do krainy dobra i miłości...opiekuj się nami
p.Marysiu, bo tutaj, zła jest tak wiele...♥•.¸[]*[]¸.•♥
Zgłoś SPAM
((♥))
Nasze myśli płyną za Wami, a serce rwie się jak ptak. Wy wiecie,jak bardzo
Was jest nam tu brak.(♥)Mario
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️♥️♥️Dla Pani Marianny♨️
Zgłoś SPAM
córka
Moja Mami kochana..❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Niech światło wskaże Ci drogę..Każda droga, którą wybierzesz, zawsze
doprowadzi Cię do domu, do domu......✿[[*]]✿ڿڰۣ♡
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zostaje pamięć, przetrwają wspomnienia i moment w życiu, który wszystko
pozmieniał...światełko pamięci ślę do Was Kochani
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, to dla Ciebie najjaśniejszy płomień pamięci, który ciągle płonie
w naszych sercach...(((*)) CIESZ SIĘ RADOŚCIĄ ŻYCIA WIECZNEGO, KOCHANA
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.