Dla Pani Marianny,zapalam światełko na smutny poniedziałek.
Zgłoś SPAM
(❤)
✤✤ Czekamy na Ciebie i w naszych wspomnieniach, myślach zjawiasz się,
piękny śnie...✤✤ Przeszłość, jawą się staje...[[❤]]✤✤
Zgłoś SPAM
(*)
Dni człowieka są jak trawa, tak kwitnie, jak kwiat polny:
Gdy wiatr nań powieje, już go nie ma.ৡৣ✰ৡৣ
Psalm 103:15-16
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Nie ma już nic.. Pozostał cichy szept.. który stał się modlitwą .♡
Promyczek Lampeczki z głębi serca posyłam do Pani... ღ♨️ ღ
Zgłoś SPAM
((♥))
Niech Twojego spokoju Aniołowie strzegą...
Spotkamy się z Tobą, na wieczności brzegu...MARIO
♥•.¸`•.¸♥ ¸.•`¸.•♥`´
Zgłoś SPAM
córka
Wypatruję Twojej Drogi Mami❤️ i czasem, jak we mgle błądzę..♥. P O D A
J ♥ M I ♥ WTEDY ♥ S W O J Ą ♥ D Ł O Ń ♥ I ♥ P O P R O W A D
Ź...z Tobą, kochanie pójdę wszędzie..♥ ♥ ♥...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Splątani więzami przyjaźni, pozostaliśmy z Tobą, Marianno na zawsze..bo
pamiętamy ten miniony czas, kiedy radość jeszcze była w nas..Teraz tylko
wspominamy..i ciągle żal..♡«♥«♡
Zgłoś SPAM
❤️
Oni przecież są z nami, w naszych sercach schowani...Idziemy codziennie z Nimi
po drodze przeznaczenia, która zaprowadzi nas, kiedyś, prosto do
nieba..✽❤️✽..Marianno....
Zgłoś SPAM
córcia
Dobranoc Serce ukochane..dzisiaj zapaliłam Wam moc serduszek na mogile...z
miłością.. Mateczko
"Jam jest miłość, ty cierpienie, tak nam blisko jest do siebie."
Kazimierz Nowacki ✧*。♥❤️ŚWIATEŁKO
...PAMIĘCI...[[*]] Mario
❤️✧*♥
Zgłoś SPAM
[']
Miłość jest wcześniej
niż życie,
trwa dłużej niż śmierć...⊱⊰ ღ ⊱⊰
♥✿(((*)))✿♥ Lampeczka w dniu św. Walentego
Zgłoś SPAM
❤️
Sercem..dla Twojej duszy Marianno. Niech Tobie ciszy i spokoju nic i nikt, nie
zakłóci...śpij spokojnie....
Zgłoś SPAM
Dorota
Walentynkowe serduszka dla p.Marianny ♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać warto tych co
poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak jak my o
nich, oni o nas pamiętają.Światełko pamięci posyłam..♨️
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu...♡
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Niech modlitwa nasza cicha ukoi duszy Twojej tęsknoty, niech światełko w ten
dzień walentynkowy sprawi, że uśmiechniesz się do nas...[۩]
Zgłoś SPAM
(*)
Ona już nie wróci, więc my przyjdziemy w odwiedziny ze smutkiem w
sercu. Cieplej Jej będzie pod kocem ziemi, gdy ku pamięci zapalimy
świecę...Walentynkowy płomyk Marianno...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.