✿•)´❤️..(.•CZŁOWIEK TYLE RAZY UMIERA•ς੭ ILE RAZY TRACI SWOICH
KOCHANYCH BLISKICH ς੭ •❤️ A POTEM, CIERPI I TĘSKNI ZA NIMI, CAŁE
ŻYCIE....Lampeczka w Środę Popielcową...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Na wieczny sen,na cichy sen otulona bądź tam w grobie.Abyś nie czuła
ciężkich łez,które płyną tu po Pani.Zapalam światełko pamięci,niech
płonie jasnym blaskiem w Niebiańskich Przestrzeniach ♨️
Zgłoś SPAM
córka
Niosłaś swój krzyż wytrwale przez życie całe...i jeszcze pomagałaś
nieść innym...i choć tylko prochem Jesteś, Twoja dobroć i miłość
żyje...Maminko moja kochana ♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bóg daje nam tylko miłość: kogoś do kochania wypożycza nam na krócej lub
dłużej, a gdy przyjdzie nam zwrócić ukochaną osobę, jest to tak
bolesne...pozostaje żal na całe życie...
Zgłoś SPAM
(*)
Odpoczywaj Marianno w pokoju. Wieczna cisza ukojenie
bólu i łez przyniesie...[_✿_]
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Modlitwą i ciepłem serca palę Wam Kochani światełka, niech nigdy nie
gasną, niech ich promyki lecą jak ptaki do nieba, niech palą się dla Was w
dzień i w noc jasno
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
[☆]
Tylko zmarli są najbliżej...♡
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
❤️
Słuchamy tylko ciszy po Twoim odejściu, pozostał w sercach żal..Zawsze jest
za wcześnie na śmierć bliskich, nawet, jak przeżyli długie
lata...<<*>><<*>>
I tylko nadzieja została p.Marysiu, że Jesteście Tam szczęśliwi...✞.♨
Prowadź Ich Boże wiecznymi drogami...ڿڰۣ❤️
Zgłoś SPAM
((♥))
Na granicy światów dwóch, jest kraina wiecznego snu..każdy kiedyś trafi
tam, bo życie swój początek i koniec ma. Bądź Mario
szczęśliwa...★♥ڿڰۣświatełko pamięci z modlitwą... ★♥ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
córka
Mami..i ta pustka trwa...pośród ciszy czterech ścian. Najdroższa moja....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jutro Popielec, zostawiam światełko i modlitwę na dziś i smutne jutro.
Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tęsknota...to ona codziennie odżywa na nowo, a myśli lecą ku przestrzeniom
wieczności...bo kochanej osoby ciągle jest brak.
Marianno...ะ̭̌♦̭̌ะ[]*[]ะ̭̌♦̭̌ะ
Zgłoś SPAM
(*)
A Ty z mgieł szalem otulona,
stąpasz po nieba przestrzeni...
tam znana Ci każda strona,
gościem tu byłaś na Ziemi.
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Trudna to miłość na odległość światów, gdzie znicz granicą, gdzie
tęsknota płomieniem głaszcze dłonie w popiołach i gdzie świętem
ścieżek powszedniość bo ona trwa....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.