☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
✬(¯`ღ♥ღ´¯)✬ŚWIATEŁKO PAMIĘCI✬(¯`ღ♥ღ´¯)✬
Zgłoś SPAM
❤️
Nie pozwól Panie, aby cierpienie Jej, było początkiem życia wiecznego...daj
Mariannie ulgę od męki i uwolnij od życia udręki...szczęściem obdarz na
wieki..۩❤️۩.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Uleciałaś w górę, jak pyłek mego życia, cząstkę mnie ze Sobą
zabrałaś, duszy kawałek po drodze wyrwałaś, łzą swą ostatnią mnie
pożegnałaś.” W zamyśleniu serca moja Lampeczka...(¯`♨️ ´¯)
Zgłoś SPAM
((♥))
(((`♥´))) Gdyby nasze oczy mogły Was wypatrzyć w tym błękicie
nieba..spokojnie czekalibyśmy na spotkanie...niestety, ujrzeć Was nie możemy,
pozostaje tylko wiara...(((`♥´))) Mario
Zgłoś SPAM
córka
Co dzień myśląc o Tobie, Mami rozpływam się w tęsknocie, uśmiecham się
do wspomnień... albo płaczę...to moje szare, puste życie..♥.
Zgłoś SPAM
(*)
Ktoś kochany odszedł na zawsze i pozostawił wiele pięknych
wspomnień...Zatapiamy się w nich często, bo ten czas gdy byłaś z nami, jest
niezapomniany...Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chcielibyśmy by chwile szczęścia zawsze trwały, ale godzina rozstania je
przerwała...teraz innego wyboru nie mamy tylko tęsknić i czekać na
spotkanie...
A gdy ucichła melodia słów...Nie mogłam już zrobić nic, bo los zamknął
rozdział.
Pozostało już tylko wspominanie chwil minionych..I wielka tęsknota za dobrym,
kochanym Człowiekiem..MAMO, dobranoc
Zgłoś SPAM
(❤)
Tyle krzyży znaczyło Twoją drogę Marianno.."W krzyżu cierpienie, w
krzyżu zbawienie..." Wspaniali ludzie nie powrócą nigdy
już.❤**•╬•**❤
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Zdążać będzie człowiek do swego wiecznego domu, wróci się proch do
ziemi, tak jak nią był, a duch powróci do Boga, który go dał".
Marianno, światełko w ten dzień refleksji i zadumy nad życiem...
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Na kolejny,smutny dzień zapalam lampeczkę dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
((♥))
Śmierć nie przychodzi po życiu, ale życie wyłania się ze śmierci. Bóg
nie może umrzeć, Bóg jest życiem.JAN PAWEŁ II★.•*•.♥¸w
Popielec¸♥.•*•.★Mario...
Zgłoś SPAM
[']
Czas tak szybko mija, a muzyka życia naszego jeszcze wciąż gra...a my
patrzymy ciągle w przeszłość...Rozsuńmy szarości dni...Nadzieją wciąż
wieje wiatr....KU TWOJEJ PAMIĘCI MARIANNO
Zgłoś SPAM
A.O
Nie możemy Ciebie zobaczyć, ale chcemy podziękować, za dobro, które
dawałaś, światełko ślemy do nieba...Maryniu kochana
Zgłoś SPAM
❤️
✿•)´❤️..(.•CZŁOWIEK TYLE RAZY UMIERA•ς੭ ILE RAZY TRACI SWOICH
KOCHANYCH BLISKICH ς੭ •❤️ A POTEM, CIERPI I TĘSKNI ZA NIMI, CAŁE
ŻYCIE....Lampeczka w Środę Popielcową...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Na wieczny sen,na cichy sen otulona bądź tam w grobie.Abyś nie czuła
ciężkich łez,które płyną tu po Pani.Zapalam światełko pamięci,niech
płonie jasnym blaskiem w Niebiańskich Przestrzeniach ♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.