Światełko i modlitwa dla Pani w piątek Wielkiego Postu. Stacja I "Pan
Jezus skazany na śmierć". Śmierć kochanej osoby jest też naszą
śmiercią, gaśnie cała radość życia.
Tyle nieotartych łeż...tyle modlitw za Ciebie, a los na nic nie był
wrażliwy, powiedział.."zabieram tego Anioła..spotkacie się z Nią, w
Niebie"
Zgłoś SPAM
A.O
Szliśmy razem pośród wielu dróg, aż rozdzielił nas los..przynosząc smutek
i ból..teraz już idziesz swoją drogą pośród nieba łąk, a my kiedyś,
podążymy za Tobą...
Zgłoś SPAM
❤️
Zawsze będzie żal, bo miłość rozdawałaś...najpiękniejszy
dar...Marianno*()* ❤️ *()*
Zgłoś SPAM
Dorota
" I nie żal nic i żal tak wiele" / Cz. Niemen /
Zgłoś SPAM
((♥))
W pamiętniku serc naszych zapisana jesteś na zawsze....Mario (☆) ♥ (☆)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ZOSTAŁA TYLKO TA CISZA W SERCU KRZYCZĄCA NIESPEŁNIENIEM...✿❤️ ✿
PŁOMYK KU PANI PAMIĘCI ♨️ NIECH NIGDY NIE ZGAŚNIE ♨️
Zgłoś SPAM
córka
Nie ma dnia bez Ciebie Mami...myśli, wspomnienia, łzy....miłością Cię
otulam kochanie ❤️ zawsze....na zawsze...moja ukochana.❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Jesteś Marianno z nami powiązana więzami nieustannej pamięci i miłych
wspomnień...Odpoczywaj w pokoju Boga miłości..On przytulił Ciebie na
wieki...
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Pani Marianno,na kolejny,smutny dzień zapalam lampeczkę.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
„Chociaż droga każdego człowieka jest inna, zawsze istnieje punkt, w
którym wszystkie się zbiegają” -Paulo Coelho- Z nadzieją na spotkanie w
tym wiecznym świecie...lampeczka pamięci .(,). Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani...odeszliście od nas tak wcześnie, serca nasze zranione
boleśnie....gdybyście Byli, tu, blisko, prostsze byłoby wszystko...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Codziennie plotę wieniec mojej tęsknoty z myśli, które w mej głowie się
rodzą...Mami najdroższa, Ty wiesz, że będę go plotła do końca...Dobranoc
kochanie..
Zgłoś SPAM
[']
Życie codziennie się plecie smutkiem...wspomnieniem..bo jak zabraknie kochanej
osoby, to już nic nie cieszy, a słońce zasłaniają
chmury...[]*[]....ڿڰۣڿ❀❤️❄️ڿڰۣڿ .....
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu, chociaż ciało śmierci oddane..pochłonęła grobowa ciemność,
to dusza Twoja żyje w jasności wiecznej...i jest tak blisko nas, jak kiedyś
TY...inaczej przecież być nie może.
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.