Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
534769
Zapalone ponad rok temu
❤️
Dziś myśli nasze są dla Ciebie, i wszystkie nasze ciepłe słowa, i każda smutna łza, co płynie, bo jak chwil tamtych nie żałować. Tobie już dobrze teraz jest, w naszych sercach żal został.♥•’•(❤️)•’♥.
Zgłoś SPAM
(*)
Często, zatrzymujemy się w swojej wędrówce, aby wspominać Was...na naszej pustej drodze bez celu, po której iść musimy sami...Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia otaczają nasze myśli osnute mgiełką przemijającego czasu...Aniołki Nasze kochamy i tęsknimy ciągle tak samo
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
(❤)
Światełko pamięci dla Tych, co już w Mieście ŚWIĘTYCH...Marianno
Zgłoś SPAM
(*)
•♥• ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*◕ •♥•MARIANNO, ŻYJESZ WE WSPOMNIENIACH I MODLITWIE•♥• ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*◕ •♥•
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko pamięci dla Pani zostawiam, P.Marianno ♨️
Zgłoś SPAM
znajoma
✿ღღ✿ Tyle cierpienia..Tyle łez wypłakanych..Tyle smutku i tęsknoty..Ciągle pytamy gdzie był Bóg? Dlaczego, On swą boską mocą nie sprawił, że stał się cud? Pani Marysiu ✿ღღ✿
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Pani Marianno,taki żal ogromny...zapalam lampeczkę.
Zgłoś SPAM
córka
Łzy moje i wielka tęsknota Mami ❤️ za życiem z Tobą, kiedy nawet łzy znosić było łatwiej..bo koiłaś smutki, przytulałaś do serca..a teraz tak samej ciężko...pomagaj mi kochanie.❤️
Zgłoś SPAM
((♥))
Nigdy nie rozstajemy się z Tymi, których kochamy..Oni zawsze są z nami...bo miłość tak wiele może, jest niezniszczalna i przywraca do życia...Mario ♥**♥**♥
Zgłoś SPAM
❤️
Życie jest jak jedna chwila, szybko mija...pozostaje tylko PAMIĘCIĄ w kochających sercach....•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak jak dawniej świeci słońce, tak jak dawniej wieje wiatr...wszystko jest tu tak jak dawniej...tylko Was Kochani tutaj brak....
Zgłoś SPAM
córcia
Byłaś dla nas tym diamentem, co Bóg rzadko ludziom daje. Miłość moja jest przy Tobie Mateńko kochana, dobranoc
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko i modlitwa dla Pani w piątek Wielkiego Postu. Stacja I "Pan Jezus skazany na śmierć". Śmierć kochanej osoby jest też naszą śmiercią, gaśnie cała radość życia.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»
Zgłoś SPAM
[']
Tyle nieotartych łeż...tyle modlitw za Ciebie, a los na nic nie był wrażliwy, powiedział.."zabieram tego Anioła..spotkacie się z Nią, w Niebie"
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1117   1118   1119   ...   3077   3078    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"