Dziś myśli nasze są dla Ciebie, i wszystkie nasze ciepłe słowa, i każda
smutna łza, co płynie, bo jak chwil tamtych nie żałować. Tobie już dobrze
teraz jest, w naszych sercach żal został.♥•’•(❤️)•’♥.
Zgłoś SPAM
(*)
Często, zatrzymujemy się w swojej wędrówce, aby wspominać Was...na naszej
pustej drodze bez celu, po której iść musimy sami...Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia otaczają nasze myśli osnute mgiełką przemijającego
czasu...Aniołki Nasze kochamy i tęsknimy ciągle tak samo
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą
dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą
głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą
wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
(❤)
Światełko pamięci dla Tych, co już w Mieście ŚWIĘTYCH...Marianno
Zgłoś SPAM
(*)
•♥• ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*◕ •♥•MARIANNO, ŻYJESZ WE WSPOMNIENIACH I
MODLITWIE•♥• ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*◕ •♥•
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko pamięci dla Pani zostawiam, P.Marianno ♨️
Zgłoś SPAM
znajoma
✿ღღ✿ Tyle cierpienia..Tyle łez wypłakanych..Tyle smutku i
tęsknoty..Ciągle pytamy gdzie był Bóg? Dlaczego, On swą boską mocą nie
sprawił, że stał się cud? Pani Marysiu ✿ღღ✿
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Pani Marianno,taki żal ogromny...zapalam lampeczkę.
Zgłoś SPAM
córka
Łzy moje i wielka tęsknota Mami ❤️ za życiem z Tobą, kiedy nawet łzy
znosić było łatwiej..bo koiłaś smutki, przytulałaś do serca..a teraz tak
samej ciężko...pomagaj mi kochanie.❤️
Zgłoś SPAM
((♥))
Nigdy nie rozstajemy się z Tymi, których kochamy..Oni zawsze są z nami...bo
miłość tak wiele może, jest niezniszczalna i przywraca do życia...Mario
♥**♥**♥
Zgłoś SPAM
❤️
Życie jest jak jedna chwila, szybko mija...pozostaje tylko PAMIĘCIĄ w
kochających sercach....•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak jak dawniej świeci słońce, tak jak dawniej wieje wiatr...wszystko jest tu
tak jak dawniej...tylko Was Kochani tutaj brak....
Zgłoś SPAM
córcia
Byłaś dla nas tym diamentem, co Bóg rzadko ludziom daje. Miłość moja jest
przy Tobie Mateńko kochana, dobranoc
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko i modlitwa dla Pani w piątek Wielkiego Postu. Stacja I "Pan
Jezus skazany na śmierć". Śmierć kochanej osoby jest też naszą
śmiercią, gaśnie cała radość życia.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.