Pozostałaś Marianno pięknym wspomnieniem...✿•*´¯`✿ ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI ✿•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
❤️
Przyszedł taki dzień, który zmienił wszystko. Dzień, który przyniósł
smutek i żal... Życie niby toczy się dalej a Ciebie wciąż brak. Świat
stracił swój blask bez Ciebie.•✦•❤️ lampeczka ku pamięci •✦•
Kolorami wspomnień pamięć jest...Modlitwą na paciorkach różańca prosimy o
Twoje szczęście...Życie ma swój kres, ale nasza pamięć nie!! Ona trwa i
będzie trwała...
Zgłoś SPAM
córka
Serce moje przy Tobie..miłością pieszczę wspomnienia...Mami ukochana ღ
Zgłoś SPAM
((♥))
Wieczność jest dla duszy ostoją jedyną, gdy życie na Ziemi się
kończy...Pamięć jest dla duszy, zapłatą za dobro i miłość...ღ ♥
ღ〖★〗 ღ ♥ ღ..Mario..dobra Duszyczko.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i niespełnione marzenia pośród
bezgwiezdnej nocy, najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból i
serce, które woła wróć....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Mami...Daj mi swe dobro, gdy płyną łzy...Daj mi swą rękę, gdy ciężkie
dni...Unieś wysoko, gdy widzę dno...Trzymaj w ramionach przez życia
dni...Jesteś Aniołem mym...dobranoc kochanie...
Zgłoś SPAM
A.O
Wspomnienie chwil spędzonych razem...w naszych sercach pozostało..Jak można
zapomnieć?
Jesteś na zawsze z nami..Maryniu •ڰۣڿ((¯✿░✿¯))ڰۣڿ•
Pani Marysiu, nie ukoimy niczym tęsknoty za naszymi Bliskimi, bo miłość
nasza nie pozwoli..ból serca tylko zmniejsza się, bo jednak czas trochę goi
rany..❤️ Aniele nasz...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Ci, co odchodzą, wciąż z nami są. Żyją sobie obok nas... Czujesz Ich
pomoc, gdy jest źle..." Pani Marianno, słoneczne światełko pamięci na
niedzielę.
Zgłoś SPAM
c. Daniela M ✨światełka pamięci p. Marianno
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niech Ci świeci niebiańskie słońce, nasze ziemskie już nas nie cieszy, bo w
naszych sercach wieczny ból i tęsknota. Nic już nie będzie tak jak dawniej.
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
W tym słonecznym,zimowym dniu,posyłam Pani Mariannie,smutne światełko
pamięci.
Zgłoś SPAM
[']
Odeszli od nas wczoraj, przed laty...nasze myśli są z Nimi. Wszyscy złożeni
w spokoju, nikogo już z Nich nie spotka przyszłość. Lecz dla nas Oni wciąż
jeszcze żyją, obecni są w naszych sercach...
Zgłoś SPAM
córka
Mateczko...Jesteś w moim serduszku kochającym, które tak tęskni..._♥_✿
⊱❖⊰ ✿ światełko kochanie...✿ ⊱❖⊰ ✿
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Dawne dni szczęśliwe gdzieś się podziały, jako cień zniknęły, jako wiatr
rozwiały...bo Was zabrakło, Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
╠♥╣ WIRTUALNE ŚWIATEŁKO DLA PANI OD SERCA MEGO... ╠♥╣
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.