Gdzie jesteś mój Aniele...? bez Ciebie jest inaczej, całkiem odmienny, smutny
mój świat. Gdzie jesteś mój Aniele...? Mami kochana dobranoc....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Pokój duszy Pani Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bądżcie...najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc, tęczą na tle zachmurzonego
nieba....Bądżcie pamięcią w sercach swoich bliskich po wszystkie dni ich
istnienia...
Zgłoś SPAM
❤️
Tak ciężko żyć, gdy serce najbliższej, kochanej Osoby przestaje bić.
Marianno, nasz świat bez Ciebie, stracił tak wiele. Pozostały wspomnienia,
najmilsze, niezapomniane chwile...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą
dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą
głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą
wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
[']
Odeszłaś na wyżyny Nieba, ale pozostałaś z nami w sercach i
wspomnieniach....
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu..Odeszłaś na łąki zielone,odeszłaś pokornie jak
sługa..Przygarnął Cię Pan nieba i ziemi,przygarnął Cię Ojciec
Przedwieczny..My w sercu żywimy nadzieję i wiarę w miłosierdzie Boga....
Zgłoś SPAM
córka
TWOJE PRACOWITE RĘCE, DOTYK, UŚMIECH, WYRYTE W MYM SERCU...SĄ RZECZY,
KTÓRYCH NIGDY SIĘ NIE ZAPOMINA, PO PROSTU SĄ W NAS...JAK MIŁOŚĆ, JAK BÓL
I TĘSKNOTA...JAK TY, Mamuniu kochana♥️
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tak cicho, jakby nikogo nie było, lecz my czujemy wpatrzone w nas oczy -
uważne i troskliwe...Modlitwa i światełko dla Ciebie, Marianno (♥♥)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zapalam Pani światełko pamięci z głęboką wiarą, że jesteś Tam
szczęśliwa P.Marianno. ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
(*)
Odeszłaś...A łzy jak deszcz toczyły się po policzkach.
Odeszłaś...Ten smutny dzień utkwił na zawsze w pamięci.
Odeszłaś...ale pozostałaś w naszych sercach...Marianno
★⋰⋰[★]⋰⋰★
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bez Was Kochani wschody i zachody odmierzają szare, puste dni...nasza miłość
i tęsknota niezmienne
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Matuniu..z moich ciepłych myśli bukiecik Ci ułożyłam, miłością
związałam..i do nieba posłałam...kochanie moje dobranoc...
Zgłoś SPAM
(❤)
Ponad całą ziemią i niebem łączą nas wspomnienia...Jak dzień z nocą, jak
lato z jesienią, jak radość z goryczą, nawet z daleka jesteśmy
blisko...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.