Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
534640
Zapalone ponad rok temu
Dorota
Chociaż dłoniom daleko, sercu zawsze blisko... P.Mario, pamiętam...
Zgłoś SPAM
A.O
Odkąd Was zabrakło...dni smutku i tęsknoty liczymy...zapisujemy w sercu i pamięci...[♡]Niech zawsze płonie ten płomyk, niech przypomina piękny czas, gdy byliście wśród nas...Maryniu
Zgłoś SPAM
❤️
Nić tęsknoty oplątała nasze serca, ona zaciska się czasami boleśnie...na wspomnienie dni przeżytych razem...żal wzbudza i łzy niepokorne ❤️ღ❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nic już się nie powtórzy, nigdy nie będzie, jak było...łez pełne wazony, do nich kwiaty wstawiamy na grobie...☆¨˜“ª¤.❤️ Światełko Pamięci ❤️.¤ª“˜¨☆
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
[*]..Lecz oni ciagle przecież żywi, nadal wytrwale są wśród nas Ich dusze przy nas pozostały, tylko ich ciała zabrał czas..[*] Wirtualne światełko pamięci od serca zapalam .(¯`♨️ ´¯)
Zgłoś SPAM
((♥))
Wspomnienia..lekarstwem na tęsknotę? Chyba nie do końca, one tylko łzy budzą tęsknoty bez końca...Śpij spokojnie. Jesteśmy...Czuwamy! nad Twoim snem wiecznym...Marianno ♥¸. •´(((*)))`•.¸♥
Zgłoś SPAM
córka
Matuniu moja, taka byłaś rodzinna, wszystkich ogarniałaś swoją pamięcią..a teraz? jest taka pustka straszliwa..w niej, ja samotnie Ciebie wspominam i łzy z żalu mi płyną... Skarbie mój.
Zgłoś SPAM
(*)
Jakiś smutek tu się czuje, chociaż słońce tak pięknie świeci...(▒❤▒) Tak mijają dni..lata bez Ciebie...ciszą pośród czterech ścian_(((*)))_ (▒❤▒)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Oni odeszli... Oni są z nami, głęboko w naszych sercach schowani. Póki żyjemy, Oni są wokół...tylko poza zasięgiem wzroku... Pani Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak żyć....pytamy chmur na niebie, pustych parkowych alejek i wiatru co przyjemnie wieje....jak żyć bez Was Kochani...pytamy często sami siebie....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Skończyło się coś, co jeszcze miało trwać, tyle bólu dało...teraz tylko świecy płomień i tęsknota...Mamuniu kochana, pokój Tobie, dobranoc...❥ ♡ ❤ ♡ ❥
Zgłoś SPAM
(❤)
Nic co przeżyliśmy razem nie odejdzie w zapomnienie, bo był to piękny czas..radość i nadzieja były w nas..a teraz płaczemy łzami nieutulonymi...wspominająć Ciebie, Marysiu.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»
Zgłoś SPAM
znajoma
Gdyby można cofnąć czas, jak wskazówki zegara..przeżyć dobre chwile jeszcze raz, złe wymazać...gdyby...Pani Marysiu kochana ڰۣڿڰۣڿڰۣڿ(((*)))ڰۣڿڰۣڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
[']
☆`◈´☆ W płomyku pamięci jest nostalgia za Tymi, co odeszli..wpatrujemy się w ten płomień..chcąc przywrócić chociaż chwilkę z dawnych lat...☆`◈´☆
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
“Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma. Moje marzenia rozwiał wiatr.Tak bardzo tęsknię i jest mi smutno. Bo z Tobą odszedł mój cały świat.”Światełko zapalam, niech dotrze do Pani.♨️
Zgłoś SPAM
(*)
Idziemy do Ciebie tą ziemską ścieżką, chociaż czasami jest tak ciężko..idziemy z nadzieją, że się spotkamy..a czy tak będzie nie wiemy, może Bóg nas połączy, jak kiedyś na Ziemi...
Zgłoś SPAM
córka
Mami...miłość do Ciebie, płonie ciągle jasnym płomieniem...tego płomienia nie ugaszą nawet słone łzy...Ona będzie we mnie żyła do końca moich dni...najdroższa moja ♥
Zgłoś SPAM
❤️
Przyjdź do nas promykiem słońca, kropelką deszczu, powiewem wiatru..przyjdź i napełnij nas radością swojego istnienia...Marianno.☆.•**•.❤️.•**•.☆.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1114   1115   1116   ...   3077   3078    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"