Chociaż dłoniom daleko, sercu zawsze blisko... P.Mario, pamiętam...
Zgłoś SPAM
A.O
Odkąd Was zabrakło...dni smutku i tęsknoty liczymy...zapisujemy w sercu i
pamięci...[♡]Niech zawsze płonie ten płomyk, niech przypomina piękny czas,
gdy byliście wśród nas...Maryniu
Zgłoś SPAM
❤️
Nić tęsknoty oplątała nasze serca, ona zaciska się czasami boleśnie...na
wspomnienie dni przeżytych razem...żal wzbudza i łzy niepokorne
❤️ღ❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nic już się nie powtórzy, nigdy nie będzie, jak było...łez pełne wazony,
do nich kwiaty wstawiamy na grobie...☆¨˜“ª¤.❤️ Światełko Pamięci
❤️.¤ª“˜¨☆
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
[*]..Lecz oni ciagle przecież żywi, nadal wytrwale są wśród nas Ich dusze
przy nas pozostały, tylko ich ciała zabrał czas..[*] Wirtualne światełko
pamięci od serca zapalam .(¯`♨️ ´¯)
Zgłoś SPAM
((♥))
Wspomnienia..lekarstwem na tęsknotę? Chyba nie do końca, one tylko łzy
budzą tęsknoty bez końca...Śpij spokojnie. Jesteśmy...Czuwamy! nad Twoim
snem wiecznym...Marianno ♥¸. •´(((*)))`•.¸♥
Zgłoś SPAM
córka
Matuniu moja, taka byłaś rodzinna, wszystkich ogarniałaś swoją
pamięcią..a teraz? jest taka pustka straszliwa..w niej, ja samotnie Ciebie
wspominam i łzy z żalu mi płyną... Skarbie mój.
Zgłoś SPAM
(*)
Jakiś smutek tu się czuje, chociaż słońce tak pięknie
świeci...(▒❤▒) Tak mijają dni..lata bez Ciebie...ciszą pośród
czterech ścian_(((*)))_ (▒❤▒)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Oni odeszli... Oni są z nami, głęboko w naszych sercach schowani. Póki
żyjemy, Oni są wokół...tylko poza zasięgiem wzroku... Pani Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak żyć....pytamy chmur na niebie, pustych parkowych alejek i wiatru co
przyjemnie wieje....jak żyć bez Was Kochani...pytamy często sami siebie....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Skończyło się coś, co jeszcze miało trwać, tyle bólu dało...teraz tylko
świecy płomień i tęsknota...Mamuniu kochana, pokój Tobie, dobranoc...❥
♡ ❤ ♡ ❥
Zgłoś SPAM
(❤)
Nic co przeżyliśmy razem nie odejdzie w zapomnienie, bo był to piękny
czas..radość i nadzieja były w nas..a teraz płaczemy łzami
nieutulonymi...wspominająć Ciebie, Marysiu.
Gdyby można cofnąć czas, jak wskazówki zegara..przeżyć dobre chwile
jeszcze raz, złe wymazać...gdyby...Pani Marysiu kochana
ڰۣڿڰۣڿڰۣڿ(((*)))ڰۣڿڰۣڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
[']
☆`◈´☆ W płomyku pamięci jest nostalgia za Tymi, co odeszli..wpatrujemy
się w ten płomień..chcąc przywrócić chociaż chwilkę z dawnych
lat...☆`◈´☆
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
“Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma. Moje marzenia rozwiał wiatr.Tak
bardzo tęsknię i jest mi smutno. Bo z Tobą odszedł mój cały
świat.”Światełko zapalam, niech dotrze do Pani.♨️
Zgłoś SPAM
(*)
Idziemy do Ciebie tą ziemską ścieżką, chociaż czasami jest tak
ciężko..idziemy z nadzieją, że się spotkamy..a czy tak będzie nie wiemy,
może Bóg nas połączy, jak kiedyś na Ziemi...
Zgłoś SPAM
córka
Mami...miłość do Ciebie, płonie ciągle jasnym płomieniem...tego płomienia
nie ugaszą nawet słone łzy...Ona będzie we mnie żyła do końca moich
dni...najdroższa moja ♥
Zgłoś SPAM
❤️
Przyjdź do nas promykiem słońca, kropelką deszczu, powiewem wiatru..przyjdź
i napełnij nas radością swojego
istnienia...Marianno.☆.•**•.❤️.•**•.☆.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.