Puste miejsce po Tobie, pustka nie do zakrycia. Pokazałaś jak żyć
pięknie...Pokazałaś cierpienie, drogę nie do przebycia. Ty byłaś artystką
życia...Marianno, na zawsze w pamięci serca.
Zgłoś SPAM
(❤)
"Całe życie jest nieuchronnym i ciągłym pożegnaniem z nim
samym..." Nam tak trudno pożegnać Bliskich, chwile rozstania są
najgorszymi w naszym życiu, pozostawiają na zawsze ból i łzy..Marianno
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu, w cieniu smutnych dni, które przemijają...Jesteś zawsze z
nami...bo wiem, że czuwasz nad nami i nie dasz nas zranić...Pokój Tobie
wieczny...(¨`•♥•´¨)....
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Wspomnienia to darmowe, wieczne i bezcenne skarby, które podążają z nami
przez całe życie..."
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jak trudno na twarzy mieć uśmiech, gdy w oczach palą łzy, jak trudno być
obojętnym, gdy serce z bólu drży. " Zapalam światełko pamięci ..niech
płonie jasnym blaskiem...♨️
Zgłoś SPAM
(*)
MIJAJĄ DNI I NOCE, LATA ZAKWITAJĄ JAK KWIATY, A MY CZEKAMY...AŻ STANIE SIĘ
CUD POWITANIA Z NASZYMI KOCHANYMI...(¯`[[•]]´¯).
Zgłoś SPAM
córka
Moje Słońce już nie świeci, mojego Słońca zanikł blask, tylko echo
gdzieś daleko... powtarza te słowa dwa
"KOCHAM...CÓRECZKO"...Mateczko, nasza miłość trwa...dzisiaj
przyszłaś do mnie rankiem...
Zgłoś SPAM
❤️
W dolinie gdzie jesteś..nie ma już cierpienia i bolesnych rozstań. Tam zawsze
jest szczęście i dużo miłości..i nic nie przemija, bo żyje się
wiecznie...((❤️))Marianno, otulamy Ciebie naszą pamięcią...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Zapalam znicz i patrzę jak rozpala się płomień...A razem z tym płomykiem,
przychodzi wiele wspomnień..tych tkliwych, szczęśliwych, ale też smutnych,
nieszczęśliwych...takie jest życie...Marianno.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie widzimy Was, a Jesteście...w naszych sercach, myślach, wspomnieniach, na
zawsze Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Zobaczyć..przytulić....Mamo, tylko takie mam marzenie...wiem, że nigdy się
nie spełni, więc pozostaje wspominać, płakać, kochać...dobranoc moje
kochanie ♥
Zgłoś SPAM
❤️
Cóż serce jeszcze chcesz? Smutku Ci mało i tęsknoty przeogromnej? Ona już
nie wróci, więc pogódź się z tym...pozostawiła przecież Tobie, wiele
pięknych wspomnień i miłości..(((⭐ ((❤️)) ⭐)))
Szlachetna dusza, o wielkiej wrażliwości, dobroci i sile ducha...Odeszłaś,
ale pozostawiłaś tak wiele dobrych wspomnień w sercach....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Życie człowieka jest, jak płomyk świecy, który zawsze gaśnie...raz pali
się jasno i długo, innym razem, zły los powoduje, że szybko gaśnie...Los,
nie był łaskawy dla Ciebie...Marianno
Zgłoś SPAM
((♥))
Szczęście, to jest ptak ulotny, który raz usiądzie i się zerwie do dalszego
lotu... pozostaje z nami na chwilę, przynosi radość, a potem smutek bez
końca...Mario
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Niech pamięć nigdy nie zgaśnie, jak płomień świecy niech się pali bez
końca.Promyk jaśniutkiej lampeczki posylam..╠♨╣
Zgłoś SPAM
córka
Gdy się już straci wszystkich kochanych, to życie staje się jedną wielką
tęsknotą...straciłam, i teraz tylko, w tej pustce samotności, rozpamiętuję
wspomnienia...Mateńko moja kochana♥ڿڰۣڿ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.