♥..Byłaś, samym dobrem..piękna duchem i ciałem...Jesteś pięknym
wspomnieniem, siłą ducha w Nas...Marianno
Zgłoś SPAM
(*)
Boże, daj Jej odpoczynek po trudzie życia, światło po śmierci, radość po
smutku...
Daj Jej tyle szczęścia, ile gwiazd na niebie, trwaj przy Niej na zawsze w
swoim Królestwie Niebieskim.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♨️Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nigdy nie zapomnimy o Naszych Aniołkach, zawsze w serduszkach będziemy Ich
nosić i Boga o opiekę nad Nimi będziemy prosić....
Zgłoś SPAM
córcia
Moja kochana, śliczna Mami..Do ostatniego oddechu będę Cię kochała i z
miłością wspominała. Odpoczywaj kochana w Bogu. Twoja ukochana córcia
❤️ Dobranoc Skarbie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
c...Daniela M
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie
w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
((♥))
Pasterzem jest dobry Pan, prowadzi Ciebie na pastwiska swe. Orzeźwia On ciągle
duszę Twą, zła nie zlękniesz się, bo Jego moc w Tobie jest. Wielbisz go
dzień i noc w niebie.....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Na skrzydłach naszych uczuć, lecą do Ciebie światełka pamięci...jak
srebrzyste gwiazdki szybują po niebie...Obrazy wspomnień przywołują...te
chwile zapisane oczyma, dotykiem dłoni...⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
(*)
Już w wiosennym słonku nie ujrzymy Ciebie..wznosimy wzrok wysoko..może
jaskółką lecisz po niebie..i tak nam smutno, chociaż serce szepcze.."
Ona jest tutaj, w każdym dniu, tylko cichutka, jak tęsknota
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Twoja rozpacz jest wielka jak morze i ciąży ci niczym ogromny głaz. I choć
wiesz że to nic nie pomoże, marzysz o tym by móc cofnąć czas.
Niech płonie dla Pani światełko pamięci..(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
❤️
Wciąż szukamy Ciebie w szarości mijających dni..zapełnić pragniemy
pustkę.Odnajdujemy tylko w snach i wspomnieniach...a smutek rozstania wciąż
jeszcze trwa, wciąż jeszcze nie odpłynął...❤️[✿]
Zgłoś SPAM
córka
Zesłał mi Bóg Anioła..dobrego, kochanego..Wiedział, że będziemy się
kochać nad życie, to życie, co zbyt krótko trwało. Zabrał mi Bóg
Anioła..w smutku żyję tak wiele lat Mami..i tęsknię za
TOBĄ..ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
[']
Pożegnanie, krótka chwila..żal i ból pozostaje na zawsze...•
°*✿*°•`[[[*]]]`•°*✿*° •
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Pamięci nie wymażemy...mamy ogromny żal, poddajemy się życiu, bierz losie
co chcesz i tak zabrałeś nam wszystko....tęsknimy Aniołki Ukochane...
Boże, jak mamy żyć, jak dobrem życie naznaczyć..Żeby na końcu drogi
ciernistej naszych Bliskich zobaczyć? Życie, które się skończyło a nie
zostało zapomniane nadal trwa..chcemy kiedyś przytulić Was
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.