Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
534425
Zapalone ponad rok temu
ku pamięci
♥..Byłaś, samym dobrem..piękna duchem i ciałem...Jesteś pięknym wspomnieniem, siłą ducha w Nas...Marianno
Zgłoś SPAM
(*)
Boże, daj Jej odpoczynek po trudzie życia, światło po śmierci, radość po smutku... Daj Jej tyle szczęścia, ile gwiazd na niebie, trwaj przy Niej na zawsze w swoim Królestwie Niebieskim.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♨️Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nigdy nie zapomnimy o Naszych Aniołkach, zawsze w serduszkach będziemy Ich nosić i Boga o opiekę nad Nimi będziemy prosić....
Zgłoś SPAM
córcia
Moja kochana, śliczna Mami..Do ostatniego oddechu będę Cię kochała i z miłością wspominała. Odpoczywaj kochana w Bogu. Twoja ukochana córcia ❤️ Dobranoc Skarbie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
c...Daniela M
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
((♥))
Pasterzem jest dobry Pan, prowadzi Ciebie na pastwiska swe. Orzeźwia On ciągle duszę Twą, zła nie zlękniesz się, bo Jego moc w Tobie jest. Wielbisz go dzień i noc w niebie.....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Na skrzydłach naszych uczuć, lecą do Ciebie światełka pamięci...jak srebrzyste gwiazdki szybują po niebie...Obrazy wspomnień przywołują...te chwile zapisane oczyma, dotykiem dłoni...⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
(*)
Już w wiosennym słonku nie ujrzymy Ciebie..wznosimy wzrok wysoko..może jaskółką lecisz po niebie..i tak nam smutno, chociaż serce szepcze.." Ona jest tutaj, w każdym dniu, tylko cichutka, jak tęsknota
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Twoja rozpacz jest wielka jak morze i ciąży ci niczym ogromny głaz. I choć wiesz że to nic nie pomoże, marzysz o tym by móc cofnąć czas. Niech płonie dla Pani światełko pamięci..(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
❤️
Wciąż szukamy Ciebie w szarości mijających dni..zapełnić pragniemy pustkę.Odnajdujemy tylko w snach i wspomnieniach...a smutek rozstania wciąż jeszcze trwa, wciąż jeszcze nie odpłynął...❤️[✿]
Zgłoś SPAM
córka
Zesłał mi Bóg Anioła..dobrego, kochanego..Wiedział, że będziemy się kochać nad życie, to życie, co zbyt krótko trwało. Zabrał mi Bóg Anioła..w smutku żyję tak wiele lat Mami..i tęsknię za TOBĄ..ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
[']
Pożegnanie, krótka chwila..żal i ból pozostaje na zawsze...• °*✿*°•`[[[*]]]`•°*✿*° •
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Pamięci nie wymażemy...mamy ogromny żal, poddajemy się życiu, bierz losie co chcesz i tak zabrałeś nam wszystko....tęsknimy Aniołki Ukochane...
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Pani Marianno,zapalam światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
•❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•▒░ ŚWIATEŁKA PAMIĘCI•❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•▒░ZOSTAWIAMY •❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•
Zgłoś SPAM
((♥))
Boże, jak mamy żyć, jak dobrem życie naznaczyć..Żeby na końcu drogi ciernistej naszych Bliskich zobaczyć? Życie, które się skończyło a nie zostało zapomniane nadal trwa..chcemy kiedyś przytulić Was
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1110   1111   1112   ...   3077   3078    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"