Miłości nic nie zniszczy..tęsknoty nie skróci....trwamy, kochamy,
pamiętamy, tęsknimy, bo nasz świat odszedł, na zawsze, razem z Wami...Mario
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Już jesteś po drugiej stronie, zgasło Twoje życie, jak świeca zdmuchnięta
przez wiatr. Światełko jaśniutkie Pani zapalam.. Pamiętam..(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
córka
Miłość Twoja dała mi wszystko, dzięki niej przeżyłam najgorsze...Gdy
odeszłaś, to tak jakby mi odcięto połowę serca i kazano żyć z tą raną i
cierpieniem, Mamuniu...z miłością.♥..
Zgłoś SPAM
❤️
Bramy nieba otwierają się tylko dla dobrych dusz.╬ڰۣڿ❤️ Jesteś tam
tak dawno, wielbisz Boga, a nam tu tęskno i smutno bez Ciebie, Marianno
╬ڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
[']
Odchodzi ktoś,kto był dla nas całym światem,i nagle świat się kończy.
Zamykasz swoje oczy,widzisz piękne obrazy wspomnień...i znów łzy...(*)
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie, a nasza miłość niech Was otula
każdego dnia.....
tak miało być?Nie ten moment,ta chwila,ten czasTo się przecież chyba nie
stało,ciągle Jesteś, jak Byłaś, wśród nas..Mamusiu dobranoc
Zgłoś SPAM
❤️
Krzyż często wyznacza drogę nam...nie ma życia bez łez i cierpień...każdy
swój krzyż ma...po nim pnie się do nieba bram..aby nagrodę dostać
wieczną...╬ڰۣڿ ❤️ Marianno
Zgłoś SPAM
znajoma
ღ✿ღ Pani Marysiu, w dniu pełnym wspomnień, a tak innym
dzisiaj...światełko zapalam dla Ciebie Aniele ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Okaż panie miłosierdzie mnie grzesznemu okaż litość bo tak bardzo na
nią liczę dziś wyznaję że przed tobą moim Bogiem jestem zerem jestem
prochem jestem niczym" pieśń "Kim ja jestem" Smutne światełko
Zgłoś SPAM
A.O
Czas milcząco zatrzymał wskazówki.My wciąż w zadumie trwamy..tylko w
głowie się tłoczą wspomnienia..W naszych sercach jesteś i będziesz wciąż
żywa..dopóki nasze życie trwa tu na ziemi..Maryniu kochana
Zgłoś SPAM
Dorota
Dla p.Marianny w Dniu Kobiet
Zgłoś SPAM
((♥))
Niech Pan Bóg otoczy Ciebie miłością i zaprowadzi do portu zbawienia...Gdy
przyjdzie czas - spotkamy się. Czekaj na nas, u Bram lepszego życia...Mario
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Pani Marianno,światełko na poniedziałek.
Zgłoś SPAM
[']
◈ ❤ڿڰۣ ◈ światełko pamięci z modlitwą...Marianno ◈ ❤ڿڰۣ ◈
Zgłoś SPAM
córka
Mami..nadejdą kiedyś takie dni, będziemy obok siebie śnić...Będziemy tam
przez cały życie i to jest to wszystko czego najgoręcej chcę, abyś kochana
była blisko mnie..♥.najdroższa kobietko na świecie.♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko pamięci wciąż w sercu się iskrzy, bo tam również trwają na
zawsze nam bliscy..(¯`♨️´¯)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.