Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
534375
Zapalone ponad rok temu
Mama Krzysia Rzepeckiego
Być dziś przy Was Kochani to tylko marzenia...zostaje nadzieja i wspomnienia...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
❤️
Ostatnie pożegnanie...kwiaty, znicze..garść ziemi....i pustka, która pozostaje na zawsze !!!❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
[']
"To nie ta­kie jed­nak pros­te spoj­rzeć, gdy się spoj­rze­niem do­tyka bólu..." Na zawsze ten ból pozostaje w nas, szczególnie w takim dniu...Marianno
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pamięć ożywia witraże wspomnień....۞۩ஜ═KU═TWOJEJ═๑ஜ۩۞۩ஜ๑═PAMIĘCI MARIANNO═ஜ۩۞
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Boleściwa Matka stała Obok Krzyża we łzach cała, Gdy na Krzyżu wisiał Syn..Mój Synu najdroższy, Synu Jedyny" Światełko dla Pani.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Kiedy tracisz bliskiego człowieka, twoje serce się czuje samotne.Widzisz jak życie szybko ucieka, jest kruche, delikatne, krótkie i ulotne.” Dla Pani wirtualna Lampeczka i moja pamięć...(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
znajoma
Przypomina się ten dzień, ta godzina...serce smutne, niespokojne, obraz wspólnych chwil znika we mgle wspomnień, utracony bezpowrotnie...Pani Marysiu kochana, pamiętam ten czas..
Zgłoś SPAM
córka
Moja kochana Margeritko..❤️
Zgłoś SPAM
((♥))
Niech dzisiejszy promyk słońca, zaniesie myśli nasze ciepłe do Ciebie, Marianno...Tam, gdzie Ty zaniosłaś swoją miłość i dobro...||♥|| światło dla Ciebie ||♥||
Zgłoś SPAM
(*)
----★ღ I tylko wspomnienie i głęboki żal i nasza pamięć ułomna, tak upływa czas... I nie zagoi ran, po stracie najbliższych....★ღ .
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Dla Pani Marianny,zapalam światełko na smutną środę.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Myśli Bliskich uniosą Wasze życie, w sercach pamięć rany nacina...tak bardzo nam brakuje Najukochańszych Aniołków...
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° ♡°
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Odsłaniamy okno przeszłości..zamglone tęsknotą szyby...Mokniemy w wspomnieniach żalu...Otwieramy album minionego czasu, w białoszarych, smutnych fotografiach...
Zgłoś SPAM
(*)
Nadzieja-została nam ona, że szczęśliwa jesteś u Boga...Patrzysz na nas...a my, żeby Cię zobaczyć sięgamy do wspomnień, do zdjęć, przypominając sobie Ciebie, drogi Aniele...((*))
Zgłoś SPAM
((♥))
Miłości nic nie zniszczy..tęsknoty nie skróci....trwamy, kochamy, pamiętamy, tęsknimy, bo nasz świat odszedł, na zawsze, razem z Wami...Mario
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1108   1109   1110   ...   3077   3078    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"