Być dziś przy Was Kochani to tylko marzenia...zostaje nadzieja i
wspomnienia...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą
dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą
głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą
wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
❤️
Ostatnie pożegnanie...kwiaty, znicze..garść ziemi....i pustka, która
pozostaje na zawsze !!!❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
[']
"To nie takie jednak proste spojrzeć, gdy się spojrzeniem
dotyka bólu..." Na zawsze ten ból pozostaje w nas, szczególnie w takim
dniu...Marianno
"Boleściwa Matka stała Obok Krzyża we łzach cała, Gdy na Krzyżu
wisiał Syn..Mój Synu najdroższy, Synu Jedyny" Światełko dla Pani.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Kiedy tracisz bliskiego człowieka, twoje serce się czuje samotne.Widzisz
jak życie szybko ucieka, jest kruche, delikatne, krótkie i ulotne.”
Dla Pani wirtualna Lampeczka i moja pamięć...(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
znajoma
Przypomina się ten dzień, ta godzina...serce smutne, niespokojne, obraz
wspólnych chwil znika we mgle wspomnień, utracony bezpowrotnie...Pani Marysiu
kochana, pamiętam ten czas..
Zgłoś SPAM
córka
Moja kochana Margeritko..❤️
Zgłoś SPAM
((♥))
Niech dzisiejszy promyk słońca, zaniesie myśli nasze ciepłe do Ciebie,
Marianno...Tam, gdzie Ty zaniosłaś swoją miłość i dobro...||♥||
światło dla Ciebie ||♥||
Zgłoś SPAM
(*)
----★ღ I tylko wspomnienie i głęboki żal
i nasza pamięć ułomna, tak upływa czas...
I nie zagoi ran, po stracie najbliższych....★ღ .
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Dla Pani Marianny,zapalam światełko na smutną środę.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Myśli Bliskich uniosą Wasze życie, w sercach pamięć rany nacina...tak
bardzo nam brakuje Najukochańszych Aniołków...
Odsłaniamy okno przeszłości..zamglone tęsknotą szyby...Mokniemy w
wspomnieniach żalu...Otwieramy album minionego czasu, w białoszarych, smutnych
fotografiach...
Zgłoś SPAM
(*)
Nadzieja-została nam ona, że szczęśliwa jesteś u Boga...Patrzysz na nas...a
my, żeby Cię zobaczyć sięgamy do wspomnień, do zdjęć, przypominając
sobie Ciebie, drogi Aniele...((*))
Zgłoś SPAM
((♥))
Miłości nic nie zniszczy..tęsknoty nie skróci....trwamy, kochamy,
pamiętamy, tęsknimy, bo nasz świat odszedł, na zawsze, razem z Wami...Mario
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.