Pani Marysiu, nic nie przeminęło, mimo że było...to co jest i będzie tylko
nicią co przędzie przyszłość z przeszłością...Twojej Pamięci, kochana
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Złap garstkę wspomnień i uśmiechnij się do mnie...Złap garstkę bólu i
skarg...Tak, to ja, to ja, jak w pustej dłoni pył....
Zgłoś SPAM
(*)
Tylko zmarli są najbliżej...♡
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet
nadzieja. Światełko wirtualne zapalam..♨️
Zgłoś SPAM
(❤)
_ ❤ _ Kiedy Ktoś bliski odchodzi, czas na chwilę staje w miejscu, a kiedy
zegar zaczyna znowu wybijać godziny, to nic nie jest już takie jak było... _
❤ _ Nasza pamięć wieczna jest...
Zgłoś SPAM
[']
Odeszłaś na błękitne pola nieba..smutek pozostał w nas...((♥))Pokój Ci
wieczny((♥)) Marianno
Zgłoś SPAM
córka
ڿڰۣڿ ❀ Nigdy nie będzie już radości, pozostał smutek w
samotności..Mami kochana ❀ ڿڰۣڿ ❀
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście Kochani...wspomnienia nam tylko pozostały, złamane serca, cisza w
słuchawce...wiele, wiele tęsknoty i miłości...
Zgłoś SPAM
córcia
.ڿڰڿڰ. Matuniu kochana..dobranoc .ڿڰڿڰ. żegnam się z Tobą dzisiaj..z
nadzieją, że przywitam jutro....ڿڰڿڰ.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
A.O
Świat nasz jest pełen bólu i lęku..Ty już jesteś w bezpiecznym świecie,
dobra i łagodności..śpij spokojnie nasza kochana Maryniu
▄▄▄♥▄▄▄
Zgłoś SPAM
((♥))
Byłaś Marianno z nami,w codziennym trudzie i radościach..Odeszłaś z
aniołami na błękitne pola nieba..((♥))Pokój Ci wieczny((♥))
Zgłoś SPAM
♥️
❄️♥️Pamiętamy o tych którzy z nami byli,
którzy coś dla nas znaczyli,
w naszym życiu zostawili garść Wspomnień...❄️♥️
Zgłoś SPAM
córka
Mami, chciałabym jeszcze kiedyś, przytulić się do Ciebie...najdroższa moja
♥ Taka cieplutka byłaś, mój Puszku kochany..wspominam, jak mnie
ogrzewałaś tym ciepłem każdego dnia...
Zgłoś SPAM
[']
♥ Gdzieś daleko, nikt nie wie gdzie, jest wieczności dom...Tam dusze naszych
Bliskich odpoczywają po wędrówce ziemskiej..kiedyś do nich dołączymy
też...będziemy żyć razem na wieki...
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Kiedy dostajesz o śmierci wiadomość bardzo dołuje cię to i smuci a
później przychodzi ta straszna świadomość że ta osoba już nigdy nie
wróci." Światełko pełne smutku zapalam dla Pani..♨️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Na promykach słońca wysyłamy do Ciebie, Marianno naszą pamięć
nieustającą...I choć ciało w mogile zostało, to dusza Twoja żyje w tej
szczęśliwej krainie...Pokój Jej na wieki...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.