┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
Dorota
"Razem z łzami wypływa cierpienie, by zrobić miejsce na nową, kolejną
falę bólu" / Dorota Terakowska /
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W zaciszu tęsknoty, niezapomnianych słów, ukryte wspomnienia...powracamy do
tych chwil, gdy świat piękniał szczęściem...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobotnie światełko Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
A.O
Cisza i zamyślenie...zawsze towarzyszy nam, gdy odwiedzamy Ciebie,
Maryniu...zapalmy lampki na mogile i w modlitwie prosimy Boga o Twoje
szczęście, bo zasłużyłaś na nie, nasz Aniele.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Módlmy się za wszystkich, którzy odeszli z naszego świata... niech
niebiańskie niebo i wszyscy aniołowie czuwają nad nimi... aby znaleźli swą
drogę ku Bogu. Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
(*)
Dałeś Jej Boże życia garść..potem zaprosiłeś do siebie, na ucztę dusz w
niebie...Bądź dla Marianny najlepszym ojcem i zbawicielem...
Zgłoś SPAM
❤️
Wszystko przemija, jak wiosna, lato, jesień i zima...ale powraca na nowo...jak
pory roku..w myślach, wspomnieniach...PAMIĘĆ! ona trwa i wspomnieniami
żyje...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wszystko co nas dzieli to tylko życie. A cała wieczność będzie należeć do
nas.Śpij w spokoju Pani Marianno...a ja Lampeczke Pamięci
zostawiam.(¯`♨️ ´¯)
Zgłoś SPAM
((♥))
Pamięć trzyma wszystkie wspomnienia. Obyś zaznała pokoju wiecznego wraz z
najpiękniejszymi chwilami z życia ziemskiego....Bądź wola twoja,
Panie..♥.((»**♥**«)).♥
Zgłoś SPAM
córka
Otulona moją miłością ❤️ odpoczywasz kochana..ale mnie zawsze już
będzie brak kochanej Mamy, moje serce płacze, a myśli, "biegną" do
Ciebie..najdroższa ❤️
Zgłoś SPAM
[']
Gdy odchodzi na zawsze ukochana Istota, to tak jakby nam serce wyrwano...i
życie już nie jest takie samo, tęsknota wdziera się do naszego życia,
wspomnienia spać nie dają..i tak tu trwamy...Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jest cisza, piękna cisza, bez słów. Te rodzaje ciszy, każda inna są w nas,
są z nami, zawsze i tak trwamy w bólu, smutku, oddaniu, w ciszy.....
"Śmierć jest zawsze przedwczesna, gdy Matka odchodzi" ♥ [[*]]
światełko pamięci Mariannoڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Gdzie Ty jesteś, gdzie Cię szukać?
Zagubiłem gdzieś Twój ślad.
Odtąd smutek i samotność
rzeźbią życia mego kształt."
Zostawiam światełko z modlitwą w kolejny piątek Wielkiego Postu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.