Gdzieś daleko stąd..jest kraina wieczna, gdzie dusza Twoja, wezwana przez
Boga, odpoczywa po wędrówce ziemskiej...R.I.P...Marianno
Zgłoś SPAM
córka
Wierzę, że kiedyś spotkamy się na Polach Nadziei, i wtedy powiem Ci, jeszcze
raz, że byłaś dla mnie NAJWIĘKSZYM KOCHANIEM..PRZYJACIÓŁKĄ, POWIERNICĄ
TROSK I RADOŚCI..Mami ♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wszystkie drogi wieczności prowadzą do Domu Boga...Bądź tam szczęśliwa
Marianno ✿ڿڰۣ♡
Spoczęłaś na wieki...Lecz w naszych sercach jak żyłaś, tak żyjesz.
Jesteś bliżej, niż kiedykolwiek. Tylko tak żal..wspomnienia, przesuwają
się, jak na jawie..boli to ogromnie...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dni są takie szare bez Was, straciły blask...w oczach często błyszczą
łzy...serce ucichło...ogień zgasł...Kochani tęsknimy tak bardzo....
Zgłoś SPAM
znajoma
BOŻE, WEŹ JEJ DUSZĘ W SWOJE RAMIONA...BOŻE, POWIEDZ JEJ, ŻE JĄ
WSPOMINAMY...I ZAWSZE PAMIĘTAMY...PROWADŹ BEZPIECZNIE PO ŚCIEŻKACH
WIECZNOŚCI, AŻ SIĘ SPOTKAMY W TWOJEJ JASNOŚCI..P.MARYSIU
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(❤)
Jestem...choć mnie nie widzisz, jestem przy Tobie...W chmurach co płyną cicho
po niebie, w błękicie nieba, słońca promieniach...melodii
wiatru...Jestem...gdy tylko o mnie pomyślisz..**❤**
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Pani Marianno,zapalam światełko na niedzielę.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Popatrz, jak prędko mija czas, Życie twe też przeminie wraz. Życie, to
jedno, które Bóg ci dał. Wszystko przeminie tak jak sen. " Smutne
niedzielne światełko dla Pani Marianno
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Utuliło się kochane Serce w ciszy i spokoju...i już nic go nie zbudzi, a my,
wspominamy...tęsknimy i zapalamy światełka - znak naszej miłości i
pamięci....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„WSZYSTKO CO Z ŻYCIA CZERPIEMY, PODLEGA PEWNEJ PRZEMIANIE. TAK SAMO
CIERPIENIE MUSI STAĆ SIĘ MIŁOŚCIĄ.” ●─ K. Mansfield ─● W
zamyśleniu serca...moja Lampeczka dla Pani..╠♨️╣
Zgłoś SPAM
((♥))
★ღ
I tylko wspomnienie i głęboki żal
i nasza pamięć, tak upływa czas...
I nie zagoi ran, po stracie najbliższych.★ღ.[[♥]].★ღ Mario.....
Zgłoś SPAM
córka
Mami, miłości moja...Jesteś moim najpiękniejszym wspomnieniem, pełnym łez
żalu, czułości i uśmiechu...bo tak bardzo byłyśmy dla siebie...moja
najdroższa ♥
Zgłoś SPAM
(*)
Zapalam światełko - znak wiecznego życia...w nim zawarta jest moja nieustanna
pamięć o Tobie...Marianno ░❀░[[*]]░❀░
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce
nie mogą uczynić nic więcej....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.