Życie..jedna chwila, jedno mgnienie..i tylko garść prochu i rozdzierające
serce wspomnienie...Pokój Tobie Aniele...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Patrzę na płomień co w zniczu się tli, wspominam piękne, szczęśliwe dni,
tęsknota serce rozdziera, samotność doskwiera...została nadzieja i czekanie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(*)
Żyć, to nie tylko odliczać dni...to przeżyć każdy dzień z miłością dla
drugiego człowieka, ze świadomością, ze wszystko na tym świecie ma swój
koniec i Bóg nas rozliczy z życia...
Zgłoś SPAM
znajoma
W Twoje niebo cisnę z siłą pamięć tamtych lat,
niech Twa wiosna szczodrą będzie,ukwiecony raj,
by w Twym Raju maków czerwień przypomniała Ci,
że gdzieś komuś pękło serce,w mak rozprysły łzy.p.Marysiu
Zgłoś SPAM
(❤)
Gdzieś na Oceanie Wiecznego Spokoju..Jest wyspa dla dusz
szczęśliwych..trafiają tam tylko dobre dusze, które Bóg wpuścił do tego
raju..Marianno, Twoja dusza tam jest....
Zgłoś SPAM
((♥))
Nic tak nie boli, jak sięganie do wspomnień...chociaż czasami uśmiech przez
łzy.....bo nigdy już nie powrócą te dni....Mario
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Bądź pamięcią w sercach swoich bliskich po wszystkie dni ich
istnienia…Pani Marianno Lampeczka jaśniutka i moja pamięć...♨️
♨️
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Dla Pani Marianny,zapalam światełko pełne miłości,tęsknoty i żalu.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Już nic nigdy z Tobą się nie zdarzy..tylko pięknych wspomnień zostało
wiele, nasz drogi Aniele...♨[[*]]♨ Śpij spokojnie na nieba łąkach...
Zgłoś SPAM
córka
Moja najdroższa..♥ nigdy nie wypłaczę łez po Tobie....
Zgłoś SPAM
[']
❤️..() ()__❤️__[]_[] Smutku i łez nić się przędzie...Rana w sercu na
zawsze będzie, bo odeszłaś na zawsze, do świata wieczności...Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Melodię "Ciszy " Wam zanucimy, słowa modlitwy spłyną same, myślą
do dawnych dni powrócimy, do czasów gdy byliśmy razem Ukochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
((♥))
[[♥]] Mario....."jedno imię w mej pamięci brzmi..to Twoje imię drogie,
po nocach mi się śni..."
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, Aniele dobroci, niech Cię Bóg łaskami nieba ozłoci..niech da Ci
radość przebywania z nim w niebie...Tęsknotę nasza i myśli serdeczne do
Ciebie ślemy[[☆]]
Zgłoś SPAM
(*)
Są wspomnienia,jest PAMIĘĆ - a w niej Ty, Marianno...tak daleka, a tak
bliska.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.