"Czasami są takie dni,
kiedy prościej by było
nie być niż nieść swój krzyż,
dopóki wieczny sen
nie zechce przyjść..." Pani Marysiu, Ty niosłaś swój wytrwale....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
… i choćby pogasły wszystkie światła … nie pozwól zgasnąć nadziei
…" W zamyśleniu serca...moja Lampeczka dla Pani6..╠♨️╣
Zgłoś SPAM
(*)
Od życia do śmierci tylko jedna chwilka..a potem moc tęsknoty i cierpienia
tyle... Marianno, pozostawiłaś na zawsze wspomnienia w sercach naszych...
Zgłoś SPAM
córka
Mój ból Mateczko, po Twojej stracie, jest tak wielki, jak bezkresny ocean...i
upływające lata tego nie zmieniły...moja najdroższa ❤️
Zgłoś SPAM
[']
Sercem jesteśmy z Tobą, Marianno..niejedna łza znów skropiła
wspomnienie...Lecz z naszej pamięci nic Ciebie wymazać nie zdoła..Odpoczywaj
w pokoju...a słońce nieba niech Ci świeci...[]☀️[]
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Z dala od Was trwają wspomnienia...gdzie tylko jesteśmy, cokolwiek robimy
zawsze pamiętamy, w sercach Was Kochani nosimy...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Dusza boli,a serce płacze,
A ziemska droga jeszcze kurzy,
A ten,kto kocha,nie skrywa łez,
Bo nie na darmo dusza boli." Ku pamięci
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
c...Daniela M ⊰♥⊱⊰♥⊱ światełka pamięci ⊰♥⊱⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
córcia
Ty byłaś mym dniem i nocą, z radą i z pomocą..I nic nie zagłuszy –
tęsknoty, nie zagoi rany, wiem, że gwiazdka Twoja do mnie błyska..A tu –
cisza aż za serce ściska..Mamo kochana, dobranoc....
Dłonie chciałyby przytulić..serce tęsknotą strudzone...jakże smutny jest
świat bez Ciebie, Maryniu kochana...
Zgłoś SPAM
((♥))
Gdzieś w kąciku naszych serc...gdzieś głęboko na ich dnie...jesteście Wy i
nasza miłość, którą otulamy Was każdego dnia...♥ ڿڰۣڿ*[*]*ڰۣ
Zgłoś SPAM
Dorota
"Krzykiem zaś serca jest tęsknota, lecz wypełnieniem wszystkiego jest
miłość"
Zgłoś SPAM
[']
Nadejdą kiedyś takie dni, że będziemy razem sen o szczęściu śnić..i nic
już nie rozdzieli nas...Marianno(₍)︵*✞*︵(₍) Modlitwa i Światełko
Pamięci (₍)︵*✞*︵(₍)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko pamięci Pani zostawiam..♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
❤️
Bądź z nami zawsze, w każdej potrzebie, duszą otaczaj w godzinie
złej...abyśmy czuli, że gdzieś istniejesz i jesteś, gdy prosimy i wzywamy
Cię....❤️ (((*)))❤️
Zgłoś SPAM
córka
Oddalasz się ode mnie każdą chwilą, a czas narasta jak biegnąca fala, ale
nasza miłość się nie oddala, ona trwa...Mami kochana ♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Na pożółkłej kartce z kalendarza jest zaznaczona jedna data, taka sprzed
wielu lat...Ta data żal budzi...bo noc przyniosła smutek...odeszłaś na
zawsze od nas...Marianno
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.