Aniele nasz, otulamy pamięcią..już nigdy nie usłyszymy Twych słów,ale
dobroć Twoja pozostała w nas..Jesteś i pozostaniesz na zawsze wśród
nas..niezapomnianym Wspomnieniem...Maryniu
Zgłoś SPAM
❤️
❤️ ◕═─ Światełko najjaśniejsze zapalam..─═◕ ❤️
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci.
Zgłoś SPAM
córcia
Na twarzy smutek z obłokiem ciemnej chmury, która rodzi słony deszcz, a serce
trzepoce, jak ptak schwytany w sidła niemocy, szukając schronienia...Jak
smutno i trudno Mami..Twoich ramion mi brak..♥
Zgłoś SPAM
[']
Życie i śmierć...to dwa światy, które przenikają się wzajemnie...Jedno,
bez drugiego nie istnieje..I chociaż śmierć powoduje w naszych sercach
wyrwę, to żyjemy..chociaż pełni smutku i żalu[[[*]]ڰۣ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
“Brakuje Ci tylko jednej osoby, a czujesz się, jakby nie było nikogo.”
ŚWIATEŁKO PEŁNE SMUTKU ZAPALAM •♨ ŚPIJ SPOKOJNIE PANI MARIANNO I
ODPOCZYWAJ W WIECZNEJ DALEKIEJ NAM PRZESTRZENI -:•:-
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Miłości matki nie trzeba zdobywać ani, na nią, zasługiwać...Miłość
matki po prostu jest, jak pory roku, jak noc i dzień...Chroni nas od złego,
przytula z czułością, a gdy odchodzi..smutno i źle
Zgłoś SPAM
(*)
Ten kto nas kochał, nie jest stracony, bo swoją miłością zostawił, na
zawsze, ślad w naszych sercach...•-❤️-• ☘️ •-❤️-•
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI •-❤️-• ☘️ •-❤️-•
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Życie jest wieczne, miłość nieśmiertelna, a śmierć to tylko horyzont
naszego widzenia...choć jeden znak, że jest tam dobrze i że czekacie....
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI
TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
córcia
Mateczko moja, jeszcze raz spojrzeć w Twoje dobre oczy..tylko raz...Dobranoc
kochanie.
Zgłoś SPAM
❤️
Maleńkie chwile uśmiechu -wspomnienia - co siłę nam dają, by dalej
iść..Przyjmij serca mojego przytulenie, modlitwę i światełko na
dziś.˜”*°•❤️•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
((♥))
Tylko myślami i wspomnieniami, możemy być z Wami każdego dnia...Mario ♥
ڿڰۣڿ*[*]*ڰۣ
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Na tamten świat nikt się nie spóźnia, niektórzy są nawet przed czasem...
Pani Marianno, światełko mojej pamięci.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pozostała tęsknota z nutką rzewną, pozostały wspomnienia...i ten żal, co
nigdy nie minie...★★_Płomyk_★★_Pamięci_★★
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
(❤)
Bolesna jest strata kochanej osoby...ten ból nigdy nie odchodzi, on trwa,
tłumiony przez upływający czas...światełko pamięci
ڿڿڰۣڿ¸ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿڿڰۣڿ.....
Zgłoś SPAM
znajoma
"Czasami są takie dni,
kiedy prościej by było
nie być niż nieść swój krzyż,
dopóki wieczny sen
nie zechce przyjść..." Pani Marysiu, Ty niosłaś swój wytrwale....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
… i choćby pogasły wszystkie światła … nie pozwól zgasnąć nadziei
…" W zamyśleniu serca...moja Lampeczka dla Pani6..╠♨️╣
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.