W świecie gdzie ból jest nieznany, jesteś Marianno od lat...a nam tu
wspominać pozostało...ten piękny, kiedyś, świat...Był taki Ktoś, kogo nie
zastąpi nikt.[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
znajoma
Upleciony z tęsknoty, żalu i łez wianek ofiaruję Tobie, Pani Marysiu...Tak
pięknie plotłaś wianki, pamiętam...niech Bóg na łąkach ukwieconych, da
Twojej duszy miejsce..
Zgłoś SPAM
(*)
Kiedyś, mleczną drogą pójdziemy Tam, gdzie szczęście...tęsknoty już nie
będzie. Będziemy razem śnić...Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
⭐ ⭐ Światełko pamięci posyłam w niebiańskie przestworza do Pani,
niech ogrzewa Pani Dusze, droga P.Marianno..⭐ ⭐
Zgłoś SPAM
córka
"Najsłodsza Mama – jedyna osoba na świecie, która kocha tak, jak nikt
nigdy nie pokocha." Tak bardzo się kochałyśmy Mami, a przyszło mi żyć
bez Ciebie tak wiele lat..♥To kolejny mój krzyż...ukochana.♥
Zgłoś SPAM
((♥))
Serce nigdy nie zapomina Szczęścia...Serce zawsze będzie
"płakało", gdy go zabraknie...((♥))Mario...bez Ciebie,
szczęśliwe dni gdzieś się rozwiały..odfrunęły, jak ptaki....
Zgłoś SPAM
❤️
"Są ludzie tak dobrzy i niezastąpieni, o których śmierci nigdy nie
myślimy, gdy przychodzi, jesteśmy zrozpaczeni i...bardzo samotni"
|::((❤️))::|..☆ Płomyk do nieba.....
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mamy nadzieję, że kiedyś wszystko się zmieni...i znów będziemy
razem...Tam, nie na ziemi...
Życie przemija...pozostają wspomnienia..te tak bliskie sercu...chociaż
często skrapiane łzami...Mario ♥ ڿڰۣڿ*[*]*ڰۣ
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko w kolejny piątek Wielkiego Postu.Stacja XI Jezus przybity do
krzyża. "Moje ukrzyżowanie rozkłada się na całe życie,ból przychodzi
do mnie codziennie,kropla po kropli".Odpczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
A.O
Aniele nasz, otulamy pamięcią..już nigdy nie usłyszymy Twych słów,ale
dobroć Twoja pozostała w nas..Jesteś i pozostaniesz na zawsze wśród
nas..niezapomnianym Wspomnieniem...Maryniu
Zgłoś SPAM
❤️
❤️ ◕═─ Światełko najjaśniejsze zapalam..─═◕ ❤️
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci.
Zgłoś SPAM
córcia
Na twarzy smutek z obłokiem ciemnej chmury, która rodzi słony deszcz, a serce
trzepoce, jak ptak schwytany w sidła niemocy, szukając schronienia...Jak
smutno i trudno Mami..Twoich ramion mi brak..♥
Zgłoś SPAM
[']
Życie i śmierć...to dwa światy, które przenikają się wzajemnie...Jedno,
bez drugiego nie istnieje..I chociaż śmierć powoduje w naszych sercach
wyrwę, to żyjemy..chociaż pełni smutku i żalu[[[*]]ڰۣ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.