Czy jeszcze kiedyś Cię znajdę...?czy przytulę Cię, Mamo...?.♥ a teraz
śpij kochana, dobranoc....
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
((♥))
W sercu pozostało to, co nigdy nie minie, i wciąż trwać będzie, a tym jest
Miłość i Wspomnienie SPOCZYWAJ W POKOJU...♥...Mario
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
" Ta Krew Jezusa
Z łzami Matki zmieszana.
Matkę z Synem łączyła
Bo cierpiała wraz z nim." Zostawiam światełko i modlitwę niech nas
łączą z Panią
Zgłoś SPAM
♥️
Tylko miłość, potrafi zatrzymać czas.....
Zgłoś SPAM
Dorota
Cieplutkie ogniki dla p.Marianny w pierwszy dzień wiosny...
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu..Ile niewypowiedzianych słów przepadło na zawsze...A może
ważniejsze były od tych wszystkich wypowiedzianych..?? Odpoczywaj kochana w
jasności nieba....
Zgłoś SPAM
[']
Choć odeszła z tego świata...Twój obraz zabrała ze sobą..Jej marzeń jest
ozdobą...Co dzień w oczy Twoje spogląda, mówiąc...NIE PŁACZ CÓRCIU -
JESTEM Z TOBĄ...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
“Nasiąkamy nadzieją, a gdy odparuje, usychamy z niespełnienia.” Lampeczke
dla Pani.. szeptem serca mego zapalona .(¯`♨`¯)
Zgłoś SPAM
córka
Mami, pragnę czuć Cię blisko siebie, nawet gdybyś była tylko pocałunkiem
wiatru, pieszczotą promieni słońca na mojej twarzy..i dźwiękiem kropel
deszczu na szybie....tak bardzo Cię kocham.❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Podobno nic nie trwa wiecznie, ale ja mocno wierzę w to, że czasami
miłość trwa nawet wtedy, kiedy ukochana osoba odejdzie" ( C. Ahern).
Pani Marianno, niedzielne światełko pamięci. Śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
(*)
Los nie był łaskawy dla Ciebie, zniknęłaś nam, jak wiosenna mgła...i tylko
smutek został na wspomnienie..i wielka tęsknota....( ((*) ))..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Odeszłaś...a my wspominamy...tęsknimy...rozmawiamy z Tobą, tak jakbyś była
z nami.... Marianno...Kiedyś przyjdą lepsze dni, razem sen o szczęściu
będziemy śnić....
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Żal nasze dusze oplata, nasze serce ledwie kołata...jak żyć kiedy Wy Kochani
jesteście w oddali, jak trwać, gdy tęsknota nasze dusze pali....
Zgłoś SPAM
córcia
Dobranoc Mateczko kochana...dzisiaj łzami zaszkliły się oczy, gdy nad
mogiłą stałam...mój Skarbie ♥
Zgłoś SPAM
(❤)
Pamiętamy TWOJĄ dobroć, jesteś w nas...wychwalamy miłość TWĄ..Pamiętamy
miłą twarz, ciepłe spojrzenie..✬❤✬..niech Ci Bóg miejsce przygotuje
blisko siebie....Marianno
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
[']
Marianna odeszła ze świata bólu, do Królestwa pokoju....niech płonie Jej
wiekuiste światełko...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.