⭐ † ⭐♥ W Niebie jest ktoś, kto zawsze będzie przy tobie w gniewie,
smutku i radości. Swoimi skrzydłami będzie cię otaczał i wiernie przy tobie
trwał...♥⭐ † ⭐MARIO..TWOJEJ PAMIĘCI...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełka za wczoraj i na dzisiaj Pani zapalam, niech sięgają
nieba...(¯`♨`¯)
Zgłoś SPAM
(❤)
Na pożegnanie słowa dwa..pokój Wam..niech zawsze płomyk pamięci się tli,
aby Wam rozświetlał, te lepsze dni...Marianno ☀══❤══☀
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Życie codziennie się plecie
Smutkiem..wspomnieniem...
Bo Ty, już w anielskim świecie....
[*][*][*]
Ku Twojej pamięci...
Zgłoś SPAM
córka
Mateczko, Ty nie umarłaś, tylko wymknęłaś się moim oczom...Jesteś przy
mnie, jak dawniej, tylko tak cichutka, jak jasny promyk słońca...dotykający
pieszczotą mojej twarzy... kochana moja ♥
Zgłoś SPAM
(*)
[♡] Niech zawsze płonie ten płomyk pamięci,
niech przypomina czasy, gdy byliście wśród nas...Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wy Tam, my Tu czekamy na spotkanie...gdybyście mogli wrócić...wierzymy, że
Wam Tam dobrze, że Jesteście szczęśliwi...dziękujemy za wszystko czym
zbliżacie nas do Siebie...tęsknoty ogrom w nas Kochani
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Dobranoc moje SŁOŃCE..gdzie teraz świecisz miłością...Mami ♥
Zgłoś SPAM
[']
Czas ran nie goi..tęsknoty nie zaciera, pamięci nie skruszy..będziemy trwać
przy Was do końca, aż zostaniemy wezwani przez
Boga...✽═❤️✽═❤️═✽
Życie..tak krótko trwa..a potem, w oczach błyszczy się łza...**❤️**
Zgłoś SPAM
((♥))
Odeszłaś, minęło tak wiele lat..ale, jeszcze boli, smutek na zawsze do serca
się wkradł, łzy żalu..wspomnieniami płyną...Mario ♥¸¸.•*´¯♥
Zgłoś SPAM
znajoma
Otrzyj perły łez...posłuchaj szeptu słów swojego Anioła...dotyku
miłości, dobrych rad, może sercu będzie lżej i słońcem, choć trochę,
rozpromieni się świat...Pani Marysiu ✫((❄️))✫
Zgłoś SPAM
ku pamięci
`★´`★´ Ten płomyk, niech przypomina, że Oni odeszli...ale ciągle
żyją...✞`★´w serc naszych krainie`★´ ✞ Marianno...
Zgłoś SPAM
córka
Czekam Mateczko...na nasze spotkanie, chociaż wiem, że to nigdy się nie
stanie. Pożegnanie było na zawsze i już nic się nie zdarzy, oprócz o Tobie
marzeń..kocham Cię najdroższa...
Zgłoś SPAM
(*)
Tego co minione, nikt nam nie odbierze, jak koryto, które wyżłobiła rzeka,
choćby je ludzie zmienić chcieli, i tak do swojego biegu ucieka...w sercach
jesteś niezapomnianym wspomnieniem...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wierzę, ze gdy znowu się spotkamy, nadrobimy czas, który tu nie został nam
dany....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.