«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
córcia
Mami, nieobecna ciałem, duchem jednak żyjesz...na zawsze SPOKOJNA...W sercu
moim miłością otulona...kochanie moje, dobranoc...
Zgłoś SPAM
❤️
I choć tęsknimy i żal w sercach nosimy...Bądź wola twoja Panie w Niebie i
na Ziemi...niech śp.Mariannie, światłość Twoja świeci na wieki....
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Palimy lampeczki pamięci, ich drgające płomyki unoszą w niebo
żal...pozostała nam pamięć tamtych lat, zrobilibyśmy wszystko by móc
cofnąć czas Kochani
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Codzienność wiedzie przez Krzyż, Większy im kochasz goręcej."
Wysyłamy do Ciebie światełko naszej pamięci
Zgłoś SPAM
(*)
Więzi przyjaźni połączyły nasze dłonie...teraz serca nasze w niedoli,
czekają aż obietnica się spełni i połączeni zostaniemy na wieki....
Zgłoś SPAM
Dorota
"Życie jest chwilą, Bóg wiecznością"
Zgłoś SPAM
znajoma
Dzisiaj znów pamiętnik serca ♥ otworzyłam...a w nim, zapisane wszystkie
chwile z Tobą Pani Marysiu..wspominam Ciebie, Aniele...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
”[*]...nie masz już zmartwień, cierpienia nie masz, do snu Cię tuli
troskliwa ziemia…Jaśniutkie Światełko Pamięci dla Pani..(¯`♨`¯)
Zgłoś SPAM
((♥))
Ciemność wciąż nad nami, wszędzie cisza, pustka straszna...w dali tylko
nikłe światło...światło, gwiazdy naszej miłości, które nigdy nie
wygaśnie..❀♥
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI
♥❀
Zgłoś SPAM
[']
Miłość za Wami płacze...ciężarem na sercu boleśnie się
kładzie...wyrasta codzienną tęsknotą...†«▁POKÓJ TOBIE MARIANNO▁»†
Zgłoś SPAM
córka
.ڿڰۣڿ(`•.♥´¨)W utęsknieniu za światem, który był nasz, za Tobą
kochanie...Mamo najdroższa...
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Dla Pani Marianny,zapalam światełko na kolejny,smutny dzień.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Znów na polankach i przy leśnych dróżkach, wśród kamiennych skałek,
kwitną kępkami tkane wiosenne kwiaty...a nam jest smutno, że tej wiosny,
znów tylko wspomnienia w naszym sercu będą kwitły....
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Teraz już tylko jeden cel...stać na straży pamięci, ocalić wspomnienia od
zapomnienia...Aniołki Kochane
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Wieczorne światełko pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
córcia
Bądź przy mnie, gdy sił zabraknie...ja tylko o to proszę...bądź
blisko...Mami kochana, dobranoc...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤️*••*❤*•`Pamięć
jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych,
którzy odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤️*•.•*❤*•.•*❤️*•.•*❤*••*❤️*•`
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
A.O
"Trzeba pamiętać o nieustającej wdzięczności za ten dar, jakim dla
człowieka jest drugi człowiek."=Jan Paweł II= Byłaś Maryniu dla nas
Darem pełnym dobroci...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.