Jesteśmy za tymi, co odeszli i przed tymi, którzy przyjdą po nas...
A między nami zawsze jest światło wiecznej tęsknoty...i iskierka nadziei, ze
kiedyś spotkamy się....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko w kolejny piątek Wielkiego Postu :stacja XII Jezus umiera na
krzyżu,stacja XIII Jezus zdjęty z krzyża "Przez ręce Matki Bolesnej
zanoszę modlitwę o wytrwanie do końca na moim krzyżu"
Zgłoś SPAM
(*)
Chwila zadumy nad płomykiem...modlitwy słowa..i myśli..Ku Twojej Pamięci....
Zgłoś SPAM
❤️
Wtedy..zgasło dla Ciebie słońce..Dobiegł kresu Twej ziemskiej pielgrzymki
czas..Pozostawiłaś wiele dobra na ziemi..Pamięć o Tobie, jest w
nas...Spoczywaj Marianno w pokoju...*'✤ ❤️*'✤
Zgłoś SPAM
córka
Patrzę na Twoją fotografię, przytulam ją do serca...i pocałunkiem budzę
ją do życia... nadchodzą wspomnienia....a ja łzy ocieram z policzka...Mami,
moja kochana...♥
Zgłoś SPAM
((♥))
(¯`•♥•´¯) ŻEGNAJĄC, NIE ZAPOMINAMY TYCH CO DOBREM NAS
OBDARZALI...NASZA PAMIĘĆ TRWA...NA ZAWSZE POZOSTAŁ W SERCU
ŚLAD...(¯`•♥•´¯) MARIO
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Śpieszmy się wszyscy w tak krótkim życiu dać,to co jest najlepsze w
nas,miejmy poczucie tego spełnienia,że zdążyliśmy ze wszystkim na
czas."Pełne smutku światełko zapalam dla Pani..♨️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Jeżeli śmierć bliskich czegoś nas uczy, to przede wszystkim tego, że na
świecie nie liczy się nic poza miłością..."
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
A.O
Nie ma Ciebie Maryniu z nami, ale pozostałaś na zawsze w naszych myślach i
sercach.. wspomnieniach, które blakną z upływającym czasem, ale zawsze są
bliskie...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani, wiecie, że kochamy i tęsknimy, wiecie wszystko, a my na razie nie
wiemy nic...i tak na razie musi zostać, i tak na razie musi być.....
Zgłoś SPAM
(❤)
Tyle wiosen, letnich dni, jesieni i zim...przeminęło, jak Ciebie nie ma...a mu
ciągle wspominamy z żalem, że tak dawno, zbyt szybko, minęło Twoje
życie...Mariannoڿڰۣڿ❀❤.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Przyszła wiosna, chociaż jeszcze zimnem wieje, to w sercach budzi się
nadzieja...że smutki i tęsknota zmaleje, gdy wyjdą słońca ciepłe
promienie...Pamięć i miłość jest przecież na zawsze w nas...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś
odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem..” Vincent van
Gogh ♨ LAMPECZKA WIRTUALNA DLA PANI..OD SERCA MEGO ♨
Zgłoś SPAM
((♥))
Twoja podróż zakończona, ale duch Twój w świecie lepszym pozostał...tam
nagrodę przygotował Bóg, szczęśliwy, spokojny odpoczynek wieczny, po
trudzie ziemskich lat...Mario((♥))
Zgłoś SPAM
córka
Mami, rozjaśnij mój dzień...bądź przez chwilę życiem...a nie na zawsze,
tylko wspomnieniem...Pozostała w moim sercu wielka tęsknota i żal..kochanie
moje. *•♥•*.ڿڰۣ☸.*•♥•*
Zgłoś SPAM
(*)
Myśli mkną uliczką samotności, odgrzebują dalekie wspomnienia..zawracają
czas, nie do zapomnienia....W sercach..we wspomnieniach..w pamięci..Jesteś
Marianno
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.