Dla Pani na ”Dzień Dobry” światełko z głębi serca. (¯`♨️ ´¯)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♥•*╬*•♥ Nikt, kogo kochaliśmy nie odchodzi na zawsze...On zawsze z
nami jest w smutkach i radościach, w każdym dniu naszego życia, chroni nas
swoją duchową mocą....♥•*╬*•♥
Zgłoś SPAM
[']
"Wszystko umiera, tylko pamięć dobrych uczynków nie ginie..."Czas
niech płynie poprzez nas, kto zgasł temu niepotrzebny czas(...) Głos Twój
ciepły ucichł...pamięć jest w nas...Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście Kochani w ciszy mrok...a cisza szepce, że nadal żyjecie...w
sercach ciągle Jesteście...więc zasłuchajmy się w ciszę, może usłyszymy
znajomy głos...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
[']
Wszystkie plany są jak bańka mydlana,co może pęknąć rozbita o życia
ścianę.Nie jesteśmy przypisani do ziemskiego bytu na zawsze,więc nie
myślmy:ja tu jeszcze długo pozostanę. ˚♥♥*Twojej Pamięci Mary
Śmierć skłania do refleksji, doceniamy rzeczy i chwile, które kiedyś nie
miały najmniejszego znaczenia, teraz "wygrzebujemy" z pamięci, aby
wspominać....Pani Marysiu...
Zgłoś SPAM
❤️
Kochajmy naszych bliskich, ciepłem czułych słów, szklane krusząc mury...bo
może być za późno..pozostanie tylko pamięć..."Czas zabiera życie i
oddaje pamięć "()❤️()
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wspomnienia...odżywają dawne dni, kiedy świat był piękniejszy i pełen
nadziei..dzisiaj już tego nie ma, pozostała pamięć o Tobie, Marianno i te
chwile, nie do zapomnienia...
Zgłoś SPAM
córka
Mateczko kochana..moje Serduszko najlepsze..Słońce najjaśniejsze, które
budziło do życia uśmiechem i dawało energię do zmagania się z
życiem...tak bardzo tęsknię za Tobą...♥
Zgłoś SPAM
(*)
Słońca wiosennym promykiem, wysyłam ten płomyk pamięci do Ciebie,
Marianno...wraz z ciepłym wspomnieniem...♥═((✿))═♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO OTULONE PAMIĘCIĄ SERCA MEGO PANI
POSYŁAM...(¯`♨️ ´¯)
Zgłoś SPAM
((♥))
Czym jest tęsknota?jak nie wołaniem do Kogoś kochanego, kto odszedł na
zawsze do świata wiecznego-Czasami mocno boli bólem samotności, skrapiana
łzami żalu...Płomyk dla Ciebie, Marianno ☾☾♥☽☽
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Najsmutniejsze są oczy, w których zgasła nadzieja, oczy ludzi, którzy by
chcieli lecz nie mogą nic zmienić....pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Moja kochana Margeritko, dobranoc ♥ Tyle szczęścia mi dałaś, serca i
troski...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
[']
Rozdarte serce na wspomnienie...i samotna łezka po twarzy się toczy...bo żal,
tak bardzo żal bliskiego, który już odszedł do wieczności...
Zgłoś SPAM
znajoma
(((⊰♥⊱✿⊰♥⊱)))PANI MARYSIU, MY JESZCZE NIESIEMY SWÓJ KRZYŻ, TY
JUŻ DONIOSŁAŚ Z POKORĄ...I TERAZ ODPOCZYWASZ NA NIEBIAŃSKICH
ŁĄKACH...BOŻE, PRZYTUL JEJ DUSZĘ...(((⊰♥⊱✿⊰♥⊱)))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.