Łzy, które życie żegnają, z serca przepełnionego żalem i smutkiem
wzrastają...One Twojej Pamięci Marianno, wielkości nadają...
Zgłoś SPAM
znajoma
Nie patrz na okrutny świat, ludzi...patrz w serce swoje.. ono Ci powie, kogo
warto pamiętać...wspominać...kochać...Kto dobrem był dla Ciebie...p.Marysiu
kochana❤️ڿڰۣڿڰۣ
Zgłoś SPAM
((♥))
Codziennie otulamy naszych Bliskich, którzy już poznali tajemnicę śmierci,
ciepłymi myślami..Ich nieobecność, kładzie się cieniem tęsknoty na życie
nasze..Mario
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jak trudno jest zapomnieć ,gdy serce z żalu drży.Jak smutno jest
pamiętać,gdy miłość w nas się tli...❤️ ✿ ❤️ Cichym szeptem mego
serca Światełko Wirtualne zapalam..❤️ ✿ ❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
I tak mijają dni..a pośród nich TY, tak daleka, a tak bliska, w sercach
pozostałaś wspomnieniem, co nie umiera...Marianno ♥
*•¸*•_(((*)))_¸*¸•* ♥
Zgłoś SPAM
córka
Mateczko..wielka za Tobą tęsknota...nigdy moich łez czas nie osuszy...
Zgłoś SPAM
❤️
Miłość jest źródłem, z którego czerpiemy siłę do życia...Miłość
rozdawana, powraca ze zdwojoną siłą do swojego źródła...Byłaś i Jesteś
tym Źródłem...Marianno kochana.❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Pamięć i miłość nigdy nie ustanie...Pamięć trwać będzie...a miłość
każdego dnia jest mocniejsza...(*)
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani - Wasz głos jest jak strumień leśny, delikatnie śpiewa pieśni,
które tylko w głębi ciszy serce, a nie ucho słyszy...
Ta wiosna pachnie tęsknotą...wiosna kolejna bez Ciebie...przynieśliśmy Ci
Twoje ulubione kwiaty..choć Ty słowa zachwytu nad ich pięknem nie
wypowiesz..znicz płonie, jak nasz żal po Tobie...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
" Gdy na Krzyżu umierał W drzewo wsiąkała Krew. Matka stała pod
Krzyżem Posąg żalu i łez."Światełko i modlitwa w Niedzielę Palmową
dla Pani Marianno
Zgłoś SPAM
(❤)
Śmierć Twoja zabrała tak wiele, prócz łez, żalu i boleści...Pokój Tobie
wieczny Marianno...Anielski śpiew niech drogę wieczności umila, a światło
ją rozjaśnia...w **NIEDZIELĘ PALMOWĄ**❤ڰۣڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
(*)
Upływający czas ciągle wyciska łzy tęsknoty...Gdziekolwiek jesteś
Marianno, nasza pamięć i modlitwa będą zawsze Ci towarzyszyć...
Zgłoś SPAM
A.O
Okaż Maryni Panie miłosierdzie swoje i obdarz Ją swą łaską i
pokojem...Bądź szczęśliwa i opiekuj się nami, wypraszając łaski, dla
tych, co tu jeszcze zostali...
Zgłoś SPAM
córka
Mateczko..z miłością i wielką tęsknotą, każdego dnia ♥
Zgłoś SPAM
((♥))
Te palmy pięknie, w rękach trzymane serdecznie, są znakiem zmartwychwstania
Jezusa po czasy wieczne...Z nadzieją na nowe życie, światło i modlitwę
zostawiam w Niedzielę Palmową..Mario ❤️♥❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Dla Pani na ”Dzień Dobry” światełko z głębi serca. (¯`♨️ ´¯)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.