╰⋟✿⋞╮Smutek, łza na twarzy, miłość...i pamięć, która zawsze
trwać będzie...Wieczny odpoczynek Marianno dla Ciebie..Pan Bóg dał Ci na
pewno miejsce blisko siebie╰⋟✿⋞╮
Zgłoś SPAM
córka
Liczę każdy dzień smutnej nieobecności Twojej Mami. Kocham Cię mój
Skarbie─═ڿڰۣڿ♥¸ڿڰۣڿ═─ Światełko zapalam iskierką miłości
z serca tęskniącego ─═ڿڰۣڿ♥¸ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
(*)
Jesteś teraz, jak ten pielgrzym, który wędruje...niech ta pielgrzymka będzie
owocna, abyś trafiła do ogrodów Boga...Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ofiaruję Ci Boże mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i składam
ducha mego w ręce Twoje...odpoczywajcie w spokoju Kochani...
Nawet gdy Twoje ślady na ziemi zatrze czas, we mnie pozostanie Twej miłości
ślad...Byłaś powietrzem, słońca promieniem, pozostałaś pięknym
wspomnieniem.....Mami, dobranoc
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
[']
Po moście utkanym z myśli i wspomnień..idziemy codziennie do Was, kochani z
nadzieją,
która chronią serce przed pęknięciem...Marianno, czy nadejdzie dzień
spotkania ???
Zgłoś SPAM
❤️
Matkę(...) poznaje się po miłości bezwarunkowej, cieple serca, zdolności
wybaczania, dumy z dziecka swojego...Takie są mamy, najpiękniejsze istoty na
świcie..gdy odejdą..tak ciężko żyć[]*[] ❤️ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
A.O
Jak motyle drżą w powietrzu dobre słowa,te co nie zostały powiedziane,już
za późno się zrobiło by żałować,pozostaną jak te listy nie wysłane.Nie
zmienimy tego,wiec niech zostaną we wspomnieniach...
Zgłoś SPAM
((♥))
⋞♡⋟Pokój na wieki duszom, które odeszły do wieczności...⋞♡⋟ i
chociaż dzisiaj smutek i pustka została...Kiedyś, spotkamy się na nieba
łąkach...tę nadzieję w sercach mamy i tak bardzo tęsknimy..Mario
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Są takie dni, kiedy słowa są zbędne".⭐ ⭐ Światełko pamięci
posyłam w niebiańskie przestworza do Pani..⭐ ⭐
Zgłoś SPAM
córka
ڰۣڿ ๑★๑ Mój Aniele kochany, jesteś przy mnie, jak za dawnych
lat..Twoją miłość czuję i ciepło każdego dnia...dziękuję Ci Mami
kochana..๑.★๑ ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
(*)
Codziennie trwa życie..a my w nim płaczemy skrycie..za Wami Kochani, co
odeszliście do niebieskiej chwały..tak bardzo Was brak, pozostał na zawsze
żal..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Śpij w tej przystani szczęścia i dobra..tam jest dla Ciebie przeznaczona
wiernych korona...Marianno ♥ _(((*)))_ ♥
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Przydrożny stary krzyżu ileż tajemnic w sobie kryjesz, ileż tu skruchy,
łez wylałeś, ileż tu ludzkich serc zmieniłeś..." Pani Marianno,
światełko w Wielkim Tygodniu.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dzieli nas czas, dzielą nas kilometry, dzieli nas granica zimnych ścian i
drzwi zamkniętych - to nic, łączą nas nasze serca kochające....
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
córcia
Tak mocno przytulić bym Cię chciała..Mami kochana..dobranoc ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.