99 serduszkowych zniczy na Twojej mogile Maryniu kochana...niech Anioły
przytulą Ciebie od
nas...♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️...
Zgłoś SPAM
znajoma
Dzisiaj w odwiedziny przyszliśmy z kwiatami, lampeczkami, bo przecież
p.Marysiu dzisiaj rocznica Twoich urodzin, ten dzień jest w naszej pamięci na
zawsze...(((*)))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
PS. Halinko serdecznie pozdrawiam i przytulam do serca.Ten dzień jest smutny
dla Ciebie, bo zawsze z Mama spędzałaś wspólnie urodziny.Przyjmij najlepsze
życzenia ode mnie,dużo zdrowia i pogody ducha.R
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
✿ Zapalam smutne ale jaśniutkie i kolorowe Urodzinowe Światełka
niech płoną Pani bezustannie, droga P.Marianno..(¯`♨️ ´¯) ✿
Zgłoś SPAM
♥️
Kwietniowa cisza..a w tej ciszy myśli, wspomnienia..najpiękniejsze obrazy
wiosny i Ty w nich..ciągle żywa w naszej wyobraźni...Pokój Tobie
Jubilatko...[]♥️[]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
URODZINOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤((✞))❤
Zgłoś SPAM
((♥))
Odeszłaś...ale tu zostałaś...swoim dobrem, uśmiechem, miłością..jesteś
najpiękniejszym wspomnieniem kochającej córki..chociaż upłynęło tak wiele
lat od rozstania..Mario, pamięć w DNIU URODZIN ♥
Zgłoś SPAM
(*)
Tak dawno odeszłaś Marianno, ale jesteś bardzo kochana, w dniu rocznicy Twych
urodzin, światełkiem Pamięć o Tobie czcimy...ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
córka
Mami, Twój uśmiech..w nim było tyle miłości..Zachowałam w sercu Twoją
czułość pełną troski...Twoja dusza - moje serce, zawsze razem, blisko
siebie..21 raz Twoja rocznica urodzin w innym świecie ♥ ♥
Zgłoś SPAM
[']
Marianno,nigdy nie jesteś i nie będziesz sama,gdzieś na wieczności szlaku,
kiedyś spotkamy się, bo życie tu na Ziemi nie trwa wiecznie, dla każdego
przychodzi kres... ŚWIATEŁKO URODZINOWE⋞⋟(((♥)))⋞⋟
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Kochaliśmy Ich za życia, pamiętajmy o Nich po śmierci... Pani Marianno moja
urodzinowa pamięć i modlitwa... Pani Halino, blisko Pani...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Urodzinowe światełko dla Pani Pani Marianno....Pani Halinko tulę do serca,
serdecznie pozdrawiam
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣
╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
[']
Czasu nie cofniesz, ale możesz go zatrzymać we wspomnieniach...te chwile
ulotne, które rozjaśniają nam dni..czasami łzą spłyną po szarej
rzeczywistości...❣✞❣
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jednego serca! tak mało, tak mało,
Jednego serca trzeba mi na ziemi!
Coby przy mojem miłością zadrżało,
A byłbym cichym pomiędzy cichemi.
Zgłoś SPAM
((♥))
Marzeniami o spotkaniu, oswajamy tęsknotę...Modlitwą, wypraszamy
szczęście...Wspomnieniami, przywracamy Was do codzienności..♥.Mario,
odpoczywaj po trudzie życia.
Zgłoś SPAM
❤️
"We wszystkim tym, co zdarza się w życiu człowieka, trzeba odczytać
ślady miłości Boga. Wtedy do serca wkroczy radość." S. Wyszyński
((((,)))) Światełko na WIELKĄ ŚRODĘ((((,))))❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„W obliczu śmierci każdy z nas jest taki sam..Równy drugiemu...”
Światełka pamięci Pani zapalam..♨
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.