Światełko w Wielki Piątek -stacja ostatnia "Pan Jezus złożony do
grobu" ale na tym się nie kończy,niedługo zmartwychwstanie a Wy nasi
kochani złożeni w grobach razem z nim
Zgłoś SPAM
Dorota
P.Halinko pamiętałam wczoraj o Pani urodzinach i Mamy, więc przesyłam dziś
spóźnione życzenia urodzinowe i świąteczne dla Pani, zdrówka,spokoju i
choć trochę optymizmu w tym trudnym czasie
Zgłoś SPAM
Dorota
Dla P.Marianny spóźnione ogniki urodzinowe
Zgłoś SPAM
❤️
W Wielki Piątek, mękę Pańską zapalamy ten płomyk...niech on daje nam
nadzieję, na życie wieczne z naszymi Bliskimi...❤️☘️+☘️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
W zamyśleniu serca ,w ciszy przedpopołudnia posyłam płomyczek jaśniutki
mojej Lampeczki na Wielki Piątek do Pani...(¯`♨️ ´¯)
Zgłoś SPAM
((♥))
Ten płomień łączy nas w zadumie nad Tymi,
którzy odeszli od nas, aby żyć wiecznie..
Niech Ci Tam, zawsze słonko świeci...
a szczęście ma zapach kwiatów...
══♥ڿڰۣڿڰۣ((*))ڿڰۣڰۣ♥══
Zgłoś SPAM
[']
Być tam, gdzie się nie jest, mieć to, czego się nie posiada, odzyskać
Kogoś kogo się Straciło, to nasze pragnienie...[*]
Zgłoś SPAM
córka
Kochała mnie, gdy przychodziłam i odchodziłam, w chwilach największych
wzlotów i najgorszych upadków. Miała dla mnie bezdenną studnię
miłości...moja kochana Mama ♥..z miłością i wielką tęsknotą....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
A my czekamy z tęsknotą i drżeniem Panie, aż w dniu trzecim będzie Twoje
zmartwychwstanie!i jak Ty, my kiedyś też zmartwychwstaniemy..(.)WIELKI
PIĄTEK.(.)..płomyk do nieba...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wierzę w słońce, nawet gdy nie świeci... Wierzę w miłość, nawet gdy jej
nie czuję... Wierzę w Boga, nawet gdy milczy... Pani Marianno, światełko
pamięci na Wielki Piątek.
Zgłoś SPAM
(*)
Pan naszą ucieczką i zbawieniem naszym..zamieszkałaś w Jego domu po wieczny
czas...na pewno, szczęśliwa jesteś tam...Marianno ღ ♥ ღ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Otaczajcie nas Swoimi pięknymi, cudownymi, ciepłymi skrzydełkami Aniołki
Ukochane...potrzebujemy siły i wiary, że tak musi być...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halinka
Mateczko, sen Ciebie ukołysał wieczny..a ja już tyle lat tęsknie do Ciebie
mój Aniele.. dobranoc kochanie
Zgłoś SPAM
córka
Dziękuję tym, którzy kierując się sercem, zapalili znicz dla mojej Mamy, w
dniu Jej urodzin, podtrzymując pamięć o Niej.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
c...Daniela M
Zgłoś SPAM
(❤)
Są drzwi, które się nie otworzą, choć serce ciągle otwarte...Są dłonie
zimne, jak z lodu,
są oczy z łez nieotarte..❤.. Marianno, w dniu rocznicy Twoich urodzin.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.