Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533977
Zapalone ponad rok temu
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wciąż czekamy...dzień za dniem...przyciskamy czoło do szyby i niewidzącym wzrokiem wypatrujemy Was Kochani...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐⭕⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ ⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ⭐
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko w Wielki Piątek -stacja ostatnia "Pan Jezus złożony do grobu" ale na tym się nie kończy,niedługo zmartwychwstanie a Wy nasi kochani złożeni w grobach razem z nim
Zgłoś SPAM
Dorota
P.Halinko pamiętałam wczoraj o Pani urodzinach i Mamy, więc przesyłam dziś spóźnione życzenia urodzinowe i świąteczne dla Pani, zdrówka,spokoju i choć trochę optymizmu w tym trudnym czasie
Zgłoś SPAM
Dorota
Dla P.Marianny spóźnione ogniki urodzinowe
Zgłoś SPAM
❤️
W Wielki Piątek, mękę Pańską zapalamy ten płomyk...niech on daje nam nadzieję, na życie wieczne z naszymi Bliskimi...❤️☘️+☘️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
W zamyśleniu serca ,w ciszy przedpopołudnia posyłam płomyczek jaśniutki mojej Lampeczki na Wielki Piątek do Pani...(¯`♨️ ´¯)
Zgłoś SPAM
((♥))
Ten płomień łączy nas w zadumie nad Tymi, którzy odeszli od nas, aby żyć wiecznie.. Niech Ci Tam, zawsze słonko świeci... a szczęście ma zapach kwiatów... ══♥ڿڰۣڿڰۣ((*))ڿڰۣڰۣ♥══
Zgłoś SPAM
[']
Być tam, gdzie się nie jest, mieć to, czego się nie posiada, odzyskać Kogoś kogo się Straciło, to nasze pragnienie...[*]
Zgłoś SPAM
córka
Kochała mnie, gdy przychodziłam i odchodziłam, w chwilach największych wzlotów i najgorszych upadków. Miała dla mnie bezdenną studnię miłości...moja kochana Mama ♥..z miłością i wielką tęsknotą....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
A my czekamy z tęsknotą i drżeniem Panie, aż w dniu trzecim będzie Twoje zmartwychwstanie!i jak Ty, my kiedyś też zmartwychwstaniemy..(.)WIELKI PIĄTEK.(.)..płomyk do nieba...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wierzę w słońce, nawet gdy nie świeci... Wierzę w miłość, nawet gdy jej nie czuję... Wierzę w Boga, nawet gdy milczy... Pani Marianno, światełko pamięci na Wielki Piątek.
Zgłoś SPAM
(*)
Pan naszą ucieczką i zbawieniem naszym..zamieszkałaś w Jego domu po wieczny czas...na pewno, szczęśliwa jesteś tam...Marianno ღ ♥ ღ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Otaczajcie nas Swoimi pięknymi, cudownymi, ciepłymi skrzydełkami Aniołki Ukochane...potrzebujemy siły i wiary, że tak musi być...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halinka
Mateczko, sen Ciebie ukołysał wieczny..a ja już tyle lat tęsknie do Ciebie mój Aniele.. dobranoc kochanie
Zgłoś SPAM
córka
Dziękuję tym, którzy kierując się sercem, zapalili znicz dla mojej Mamy, w dniu Jej urodzin, podtrzymując pamięć o Niej.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
c...Daniela M
Zgłoś SPAM
(❤)
Są drzwi, które się nie otworzą, choć serce ciągle otwarte...Są dłonie zimne, jak z lodu, są oczy z łez nieotarte..❤.. Marianno, w dniu rocznicy Twoich urodzin.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1092   1093   1094   ...   3076   3077    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"