I choćby się zatrzasnęły bramy nieba przed nami, to jest Król nad Królami,
zmartwychwstał i otworzył nam na nowo życia wiecznego bramy...Odpoczywaj
p.Marysiu w jego chwale! Światło na Wielkanoc..
Zgłoś SPAM
Dorota
Zmartwychwstał, jak powiedział...
Zgłoś SPAM
(*)
Jak lud wybrany po przyjściu morza*dotarł do ziemi obietnic Boga*tak my
zrodzeni w paschalnym źródle*naszą ojczyznę znajdziemy w niebie...Alleluja!
Chrystus zmartwychwstał.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Posyłam świąteczny,gorący promyczek.Niech on płonie przez Święta
Wielkanocne i ogrzewa Pani dusze P.Marianno.◒♨️◒ Halinko życzę
zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt i pozdrawiam serdecznie
Zgłoś SPAM
(❤)
Choć wspomnień zostało wiele..to nie zastąpią naszych Kochanych, w ten
świąteczny czas szczególnie Ich wspominamy...Wielkanoc, to czas odrodzenia
wiary, radość i nadzieja... niech pozostaną z nami.
Zgłoś SPAM
córka
Nasze serca zawsze biły wspólnym rytmem ♥♥...Tęsknię za Twoją
uśmiechniętą buzią...patrzę na Twoją fotografię z rozczuleniem i
łezką..światełko wielkanocne Mami ukochana dla Ciebie.
Wspomnienia chowane głęboko, chowane w sercach by wypełniały pustkę po Was,
chowane w pamięci by nie pozwoliły zapomnieć...zawsze pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halinka
Mateczko, dobranoc mój Aniele kochany...p.Dorocie dziękuję za wierną,
bezinteresowną pamięć i życzenia, serdecznie Panią pozdrawiam i miłych,
zdrowych Świąt życzę.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Nawet niebo miewa złe dni... lecz w obłokach skrywa nadzieję, że
przyjedzie dobry wiatr i burzowe chmury rozwieje..." Pani Marianno,
wielkanocne światełko pamięci i modlitwy. Pamiętam.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bez Was każdy dzień jest szary, nie słyszymy nawet śpiewu ptaków...Bez Was
ołowiane chmury snują się po niebie...Kłębią się i smutny, pełen
tęsknoty, życiorys nam piszą...☸ڿڰۣ—((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Ogniki zapalone pamiętania znaki, co płyną cichą nutką z serc naszych...do
krainy, gdzie dobro i miłość jest, jak krystaliczne powietrze dla dusz
czekających na zmartwychwstanie.
Zgłoś SPAM
znajoma
"Płoń Boski ogniu Świeć Anielskie światło Noc po nocy Dzień po dniu
A nadto Nic już nadto.." Krzyż, to najprostsza w niebo droga, Kto nią
podążył Zmartwychwstanie! Pani Marysiu kochana..z nadzieją...
Zgłoś SPAM
((♥))
Tak wiele nas dzieli..ale tak wiele łączy...niech to światło pamięci
połączy nas nadzieją i miłością z Tobą, Mario. ♥══[*]══♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Już „Zając“ w drodze..zbliża się powoli a nasze serca rozterką
wypełnione,uczucia mieszają się boleśnie..i radość i tęsknota za WAMI
kochani.Jaśniutką Lampeczkę na Wielką Sobotę Pani zapalam..◒◒♨️
◒◒
Zgłoś SPAM
[']
Czy przyjdzie kiedyś taki dzień, że przytulimy się do Was? Wiara się
chwieje, nadzieja mówi "być może" a serce tak bardzo pragnie..z
nadzieją..w Wielką Sobotę [[*]]
Zgłoś SPAM
córka
Mijają lata..Przemija życie jakby we śnie..a miłość moja, Maminko kochana,
trwa i wspomnieniami płacze każdy dzień....
Zgłoś SPAM
❤️
"...Bo Twoja obecność
tak dla mnie mocna, że zawsze prawdziwa.
I chociaż nie wiem, co jest czas, co wieczność,
ufam, że słyszysz ten głos, który wzywa."
Cz. Miłosz ڿڰۣღ❤️ PAMIĘTAM ❤️ღڿڰۣ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.