Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533933
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}})) ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś na jedną chwilę czas minął się z życiem i zagarnął bezpowrotnie nawet wielką ciszę...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♥️
Alleluja! i my wiemy, że też z grobów powstaniemy..jak nasz Zbawiciel. Światełko na drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego..☘️♥️☘️.
Zgłoś SPAM
znajoma
Już otwarte grobu wrota, Chrystus jest między nami...On nas, kiedyś z grobów zbudzi... wszyscy będziemy braćmi...Pani Marysiu kochana, czekamy z nadzieją spotkania..- W Poniedziałek Wielkanocny.
Zgłoś SPAM
[']
Nikt nie umiera naprawdę - w chwili śmierci wymyka się naszym oczom - idzie do Boga... Modlitwą, zatrzymujemy się przy źródle...wiary, nadziei, miłości...Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
GDZIEKOLWIEK JESTEŚCIE WY KOCHANI , GDZIEKOLWIEK JESTEŚMY MY – WSPOMINAMY ZAWSZE I PAMIĘTAMY █◒█ JAŚNIUTKA LAMPECZKA NA PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY █◒█
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Światełko słonecznej radości ze Zmartwychwstania Chrystusa •.۰̮̑●̮̑۰. * .۰̮̑●̮̑۰. ░ SPOCZYWAJ W POKOJU MARIANNO ░ •.۰̮̑●̮̑۰. * .۰̮̑●̮̑۰.
Zgłoś SPAM
((♥))
Utracić kochające serce, to tak jakby zabrano nam połowę naszego serca i kazano żyć...to życie już nie jest normalnym życiem, tylko jedną wielką tęsknotą i żalem na całe życie..Mario...
Zgłoś SPAM
(*)
Sercem jesteśmy z Wami Kochani..Zapewne niejedna łza znów się potoczyła, smutne wspomnienie przywołała..Lecz z naszej pamięci nic Was wymazać nie zdoła.. Najjaśniejsze Światełko Marianno.
Zgłoś SPAM
córka
Szczęście..dla każdego co innego znaczy, ale gdy przyjdzie je utracić...jesteśmy w żalu i wielkiej rozpaczy...Mami kochana, moje największe utracone SZCZĘŚCIE..╬.❤️.╬.Bardzo Cię kocham Margeritko moja
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
•❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•▒░ ŚWIATEŁKA PAMIĘCI•❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•▒░ZOSTAWIAMY •❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️• ZDROWYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH❤️•▒░
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani nauczcie nas wzbić się ponad wszystko, ponad nasze zwątpienie...nasza miłość trwa i będzie trwać...tęsknimy tak bardzo...Bliskim życzę zdrowia, spokoju i nadziei, serdecznie pozdrawiam
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
[']
Pan Chwały dzisiaj powstał, aby dać nam nadzieję zmartwychwstania.. ♣ † ♣ W ZADUMIE... lampeczka Niedzieli Wielkanocnej ♣ † ♣
Zgłoś SPAM
❤️
Świat już nie jest taki sam. Słońce zmieniło swój blask, gdyż w cierpieniu cichutko zgasł jeden jego PROMIEŃ..Marianno ❤️ ☀️...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ...☀️ ❤️ Wielkanocna Niedziela 2021
Zgłoś SPAM
A.O
W niedzielny poranek Pan Chwały powstaje,On to Zbawicielem człowieka się staje..nie patrzy wdzięczności, nie czeka nagrody. Nieobecna ciałem, duchem jednak żyjesz...Maryniu♣ † ♣ W ZADUMIE...
Zgłoś SPAM
((♥))
Żyjemy żeby żyć, żeby życie znieść, żeby poznać smak szczęścia, łez i klęsk, i nie pytać wciąż, jaki to ma sens.? Nim się zmienimy w mgłę, w trawę, w gwiazdę, w pył....♥ Lampeczka Wielkiej Niedzieli ♥
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Nie ma większej miłości niż ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich." Zapalamy światełko w Wielką niedzielę Miłości i Nadziei. Chrystus zmartwychwstał alleluja. Życzę nadziei p.Halince
Zgłoś SPAM
córka
Wszystkim odwiedzającym strony pamięci moich rodziców..serdecznie życzę zdrowych, spokojnych Świąt, pełnym nadziei na lepsze jutro... W E S O Ł E G O *** A L L E L U J A!
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1090   1091   1092   ...   3076   3077    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"