~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś na jedną chwilę czas minął się z życiem i zagarnął bezpowrotnie
nawet wielką ciszę...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♥️
Alleluja! i my wiemy, że też z grobów powstaniemy..jak nasz Zbawiciel.
Światełko na drugi dzień świąt Zmartwychwstania
Pańskiego..☘️♥️☘️.
Zgłoś SPAM
znajoma
Już otwarte grobu wrota, Chrystus jest między nami...On nas, kiedyś z grobów
zbudzi... wszyscy będziemy braćmi...Pani Marysiu kochana, czekamy z nadzieją
spotkania..- W Poniedziałek Wielkanocny.
Zgłoś SPAM
[']
Nikt nie umiera naprawdę - w chwili śmierci wymyka się naszym oczom - idzie
do Boga...
Modlitwą, zatrzymujemy się przy źródle...wiary, nadziei,
miłości...Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
GDZIEKOLWIEK JESTEŚCIE WY KOCHANI , GDZIEKOLWIEK JESTEŚMY MY –
WSPOMINAMY ZAWSZE I PAMIĘTAMY
█◒█ JAŚNIUTKA LAMPECZKA NA PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY █◒█
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Światełko słonecznej radości ze Zmartwychwstania Chrystusa
•.۰̮̑●̮̑۰. * .۰̮̑●̮̑۰.
░ SPOCZYWAJ W POKOJU MARIANNO ░
•.۰̮̑●̮̑۰. * .۰̮̑●̮̑۰.
Zgłoś SPAM
((♥))
Utracić kochające serce, to tak jakby zabrano nam połowę naszego serca i
kazano żyć...to życie już nie jest normalnym życiem, tylko jedną wielką
tęsknotą i żalem na całe życie..Mario...
Zgłoś SPAM
(*)
Sercem jesteśmy z Wami Kochani..Zapewne niejedna łza znów się potoczyła,
smutne wspomnienie przywołała..Lecz z naszej pamięci nic Was wymazać nie
zdoła..
Najjaśniejsze Światełko Marianno.
Zgłoś SPAM
córka
Szczęście..dla każdego co innego znaczy, ale gdy przyjdzie je
utracić...jesteśmy w żalu i wielkiej rozpaczy...Mami kochana, moje
największe utracone SZCZĘŚCIE..╬.❤️.╬.Bardzo Cię kocham Margeritko
moja
Kochani nauczcie nas wzbić się ponad wszystko, ponad nasze zwątpienie...nasza
miłość trwa i będzie trwać...tęsknimy tak bardzo...Bliskim życzę
zdrowia, spokoju i nadziei, serdecznie pozdrawiam
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
[']
Pan Chwały dzisiaj powstał, aby dać nam nadzieję zmartwychwstania.. ♣ †
♣ W ZADUMIE... lampeczka Niedzieli Wielkanocnej ♣ † ♣
Zgłoś SPAM
❤️
Świat już nie jest taki sam. Słońce zmieniło swój blask, gdyż w
cierpieniu cichutko zgasł jeden jego PROMIEŃ..Marianno ❤️
☀️...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ...☀️ ❤️ Wielkanocna Niedziela 2021
Zgłoś SPAM
A.O
W niedzielny poranek Pan Chwały powstaje,On to Zbawicielem człowieka się
staje..nie patrzy wdzięczności, nie czeka nagrody. Nieobecna ciałem, duchem
jednak żyjesz...Maryniu♣ † ♣ W ZADUMIE...
Zgłoś SPAM
((♥))
Żyjemy żeby żyć, żeby życie znieść, żeby poznać smak szczęścia, łez
i klęsk, i nie pytać wciąż, jaki to ma sens.? Nim się zmienimy w mgłę, w
trawę, w gwiazdę, w pył....♥ Lampeczka Wielkiej Niedzieli ♥
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Nie ma większej miłości niż ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół
swoich." Zapalamy światełko w Wielką niedzielę Miłości i Nadziei.
Chrystus zmartwychwstał alleluja. Życzę nadziei p.Halince
Zgłoś SPAM
córka
Wszystkim odwiedzającym strony pamięci moich rodziców..serdecznie życzę
zdrowych, spokojnych Świąt, pełnym nadziei na lepsze jutro... W E S O Ł E G
O *** A L L E L U J A!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.