Czas tak szybko zabiera życie...a mogłoby to życie
nie być marnym pyłem,
ociupinkę dłuższe,
nie trwać tylko chwilę.[]*[]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"On jeszcze siedział w sen zapadły – – i na zroszoną ziemię padły
dwie gorzkie łzy Odkupiciela."Przerwa-Tetmajer
"Zmartwychwstały" Światełko powielkanocne dla Marianny
Zgłoś SPAM
(❤)
Przemijanie jest częścią życia, gdzie kartki z kalendarza spadają jak
jesienne liście...dni zbierają wspomnienia, aby potem namalowane słowem,
myślą..trwały.. Marianno°*✿*°❤°*✿*°
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wspomnienia chwil spędzonych razem...w naszych sercach pozostało..Jak można
zapomnieć?
Jesteś na zawsze z nami...w serc krainie..Odpoczywaj w
Bogu...ڰۣڿ((**))ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
znajoma
Odchodząc z tego świata, zabieramy tylko bogactwo serca..przyjazny uśmiech,
uścisk dłoni, miły gest,słowo...to bogactwo zostaje też w sercu naszym,
dlatego pamiętamy! P.Marysiu ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
(*)
Nie ma już Ciebie, Marianno tak dawno na ziemi,wędrówkę swoją
ukończyłaś.Zostawiłaś wiele pięknych wspomnień,które serca
utulają,choć czasami łezką w oczach błyszczą...
Zgłoś SPAM
córka
Ciche słowa wyszeptane w tajemnicy...Mami kochana, zawsze pozostaniesz ze mną
w zakątku tęskniącego serca.♥..
Zgłoś SPAM
((♥))
✬⋰.•´♥✬⋰
Życie jest skarbem, powieścią, którą sami piszemy..Dlatego tak cenne, gdy
kończy się,
ból wielki nasze serca przenika..
Odchodzimy do wspomnień..✬⋰..•´♥✬⋰
Bóg jest miłością i złączy nas wiecznością...nie straciliśmy Was,
zamieszkaliście przed nami w Domu Ojca...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
[']
Aniele,słodko śpisz.O czym śnisz?Na kogo czekasz? Przyjdź do nas..przytul we
śnie.... daj znak, czy jest Ci tam dobrze, prosimy Cię.─═♦ ✿ ⊱❖⊰
✿ ♦═─
Zgłoś SPAM
((♥))
Gdy życie odchodzi do wieczności..pozostają wspomnienia..tak bliskie
sercu...chociaż często skrapiane łzami...Mario ♥ ڿڰۣڿ*[*]*
Zgłoś SPAM
A.O
Wielkanocną zadumą oczyściliśmy duszę.
Płaczem matki nad synem osuszyliśmy łzy.
Zmartwychwstanie Pana wątpliwości kruszy.
Z nadzieją odnowy spoglądamy na przyszłe dni.Maryniu kochana....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
NIE ZNAŁAŚ LĘKU W GODZINIE ZŁEJ, NIE ZNAŁAŚ ZŁOŚCI, ZA TWOJE SERCE
PEŁNE MIŁOŚCI...BÓG CIĘ NA PEWNO PRZYJĄŁ DO NIEBA...MARIANNO
Zgłoś SPAM
❤️
❤️ Tak cicho jest i smutno..i tylko echem powracają Wasze słowa w naszych
wspomnieniach..Wasze twarze, w naszej wyobraźni..❤️..Już nigdy....nie
usłyszymy Was..nie przytulimy..ŻAL....
Zgłoś SPAM
córka
Mami, jestem przy Tobie pieszczotą myśli, pięknymi wspomnieniami...i będę
do końca..♡.. Wiem, że Ty też, moja ukochana..♡..
Zgłoś SPAM
(*)
Przemijają tak szybko chwile życia, nasze smutki i radości..nic ich nie
zatrzyma, ale, gdy odchodzi Miłość, w smutku i łzach zostajemy...Twojej
Pamięci Marianno
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.