Gdy się już straci wszystkich kochanych, to życie staje się jedną wielką
tęsknotą...straciłam, i teraz tylko, w tej pustce samotności, rozpamiętuję
wspomnienia...Mateńko moja kochana♥ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
(*)
Już promieni słońca i zieleni drzew na Ziemi nigdy nie zobaczysz, ale żyjesz
w piękniejszym świecie, w promienistej światłości Boga..Tam życie jest
pełne dobra, a nie rozpaczy.Marianno...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś w oddali miłość nasza, cała ciepłem wypełniona...a my tęsknimy
tutaj sami, choć w sercach Was Kochani ciągle mamy...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
((♥))
Pan jest najlepszym Ojcem, wszystkie swoje dzieci gromadzi przy sobie, aby
cieszyły się wiecznym szczęściem...Mario, na polanach boskich Jesteś, w
chwale Pana odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
[']
Planujemy, oczekujemy..a tu..wszystko utracone, pochowane w grobie...a serce
płacze, zostało w wiecznej żałobie....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko pamięci i modlitwa niech lecą do Pani Marianno
Zgłoś SPAM
c...Daniela M
Zgłoś SPAM
A.O
❖⊰(((✿)))❖⊰ Maryniu, tęsknota nie zwinęła skrzydeł, ma się
dobrze..w serduszkach naszych jesteś, nasz Aniele ❖⊰(((✿)))❖⊰
Zgłoś SPAM
(❤)
Czy można tylko żyć wspomnieniem, echem Waszych słów? Byliście wszystkim,
Jesteście cieniem tego, co nigdy nie wróci już. ŚWIATEŁKO WRAZ Z MODLITWĄ
PRZESYŁAM W DARZE..❤ܓ ((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Szukamy Was w snach,
w wieczornej ciszy,
w wiatrów śpiewie,
we wspomnieniu,
szukamy Waszej twarzy, uśmiechu,
w aksamitnej ciszy nocy,
wśród gwiazd na niebie....
Zgłoś SPAM
❤️
W tym płomyku zaklęta jest pamięć o Tych,co odeszli na drugi brzeg rzeki
wieczności, która porwała Ich, swoim wartkim nurtem, do lepszego
świata....☆.(❤️)...☆
Zgłoś SPAM
znajoma
W pamięci i sercu moim zapisana jesteś Pani Marysiu na zawsze...znicz zapalam
wypełniony szczerym żalem, że już nigdy nie powiesz dobrego słowa i nie
uśmiechniesz się do nas...♥ ~♥ ~ ♥
Zgłoś SPAM
córka
Mamusiu, jestem przy Tobie,kocham nad życie i bardzo tęsknię...moja
kochana...♡♡♡♡♡♡♡♡♡...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by
pójść naprzód…” ●─ Paulo Coelho ─●╠♨╣ WIRTUALNE
ŚWIATEŁKA DLA PANI... ╠♨╣
Zgłoś SPAM
(*)
Gdzie się podziały te piękne chwile, w których było radości
tyle...odeszły razem z Tobą Marianno, pozostał żal...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Blask Waszych oczu, uśmiech na Waszej twarzy...pamiętamy i nigdy nie zapomnimy
bo tęsknimy, bo kochamy, bo nadal widzimy Wasze uśmiechnięte twarze
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.