Chociaż odeszłaś do niebieskiej chwały,nasze myśli zawsze Cię znajdą we
wspomnieniach.. Marianno, one nie pozwolą zapomnieć.★*[]*★Niech ten
płomyk będzie tego wyrazem★*[]*★
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą...życie tak krótkie, a takie
mokre...mokre od łez, smutku, żalu, tęsknoty za Wami Kochani...
Zgłoś SPAM
córcia
Mamciu kochana, moje serce pełne tęsknoty za Tobą....Dobranoc Skarbie.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣
╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
c...Daniela M
Zgłoś SPAM
((♥))
Mario, nasze oczy Cię nie widzą. Nasze uszy Cię nie słyszą, lecz nasze
serca wiedzą, że jesteś blisko nas...♥_)) ((_♥
Zgłoś SPAM
[']
Odkąd Twoje oczy się zamknęły,żal w sercach naszych pozostał...Poszłaś
na wezwanie Pana do Jego światłości...Bądź szczęśliwa na wieki....
Zgłoś SPAM
❤️
▒✿❤️✿▒ Ku Twojej Pamięci Marianno ▒✿❤️✿▒
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jest gdzieś ten Eden, gdzie śnimy sny o szczęściu..
gdzie czeka na nas ktoś, i gdzie miejsca jest dość dla dusz wszystkich..
Idziemy Tam, zostawiając wspomnienia, tęsknotę i łzy bliskim...
Zgłoś SPAM
córka
Byłaś mi wszystkim Mami, moją miłością, troską..gdy odeszłaś, mój
świat spowiła wieczna mgła samotności, tęsknoty i łez...❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
(*)
Utulona w wiecznym śnie, pozostałaś niezapomniana i kochana Marianno...na
zawsze w sercach Jesteś...**światełko pamięci dla Ciebie**
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kilometry głuchych słów między nami...i choć dzisiaj tak daleko nam do
siebie wiemy jedno na pewno zobaczymy Was znów...
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu kochana,przez miłosierdzie Boga trafiłaś do wiecznego Edenu...niech
będzie Jego wola...my wspominamy Ciebie, nasz Aniele.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"W każdym strapieniu i o każdej porze, Czuwa nad nami Miłosierdzie
Boże. Kto Miłosierdziu Bożemu zaufa, Wesprze go Pan Bóg i modlitw
wysłucha." Światełko dla Ciebie w Niedzielę Miłosierdzia Bożego
Zgłoś SPAM
Dorota
Przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywa w pokoju✝
Zgłoś SPAM
((♥))
Pan odkupił dusze sług swoich, nie zazna kary, tylko Jego miłosierdzia - kto
się do Niego ucieka...**W NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO** w miłosierdziu
Boga znajdź ukojenie Mario...
Zgłoś SPAM
znajoma
W miłosierdziu Boga jest siła...On przebacza, daje nadzieję...On jest prawdą
i życiem..w Jego miłosierdziu i łasce spoczywaj Pani Marysiu
ڿڰۣڿ❤ڿڰۣڿ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.